Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a canesten kúpot nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a canesten kúpot nem egymás követő 3 napon hanem az első után egy nap kihagyással használtam az nagy baj?

Figyelt kérdés
első nap hazsnáltam a kúpot, második nap ki kellett hagynom majd utána következő 2 napot megint használtam. nagyon nagy baj?
2009. nov. 12. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
dehogyis baj.
2009. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem, csak annyira nem lesz hatásos.

üdv. 1gyógyszerész

2009. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2. - köszönöm válaszod lenne még egy kérdésem

ha a barátomat a krémmel egyszer-kétszer bekenem akkor nincs rá esély hogy visszafertőződik rám ugye?

2009. nov. 12. 22:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy! menj el inkább nőgyógyászhoz, ő majd megmondja mi a bajod, honnan tudod pl hogy gomba? Igen lehet baj h kihagytál egy napot, hiszen ez folyamatos kezelés, annak érdekében, h hasson, egymást követő 3 nap kell használni. A barátodnak is fognak írni gyógyszert, hidd el így jobban jársz, az orvos nem fog megenni, és ha kapsz rá gyogyit, talán nem fogjátok össze vissza fertőzni egymást!
2009. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és ez nem úgy megy h "a barátom egyszer kétszer bekenem", és hipp hopp eltűnt a betegség...ha antibiotikumot szedsz sem elég h egyszer kétszer beveszem...ez nem egy nátha, hanem nemi betegség, amit ha nem kezeltek később akár meddő is lehetsz tőle!
2009. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez a vény nélkül kapható szar amúgy sem ér semmit, pláne ha még az előírásokat sem tartod be, meg valójában fingod sincs hogy mi a bajod. fele ennyiből és szakorvos által írt dologgal kezelhetnéd magad ha nem félnél letolni a bugyikádat a nőgyógyász előtt...
2009. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kössz az utolsó 3nak. tényleg

letolom a bugyikámat a nőgyógyásznak, voltam nála ő mondta hogy gomba és ő is javasolta a canestent, azt mondta kezdeti stádium, másfelől pedig az egy napot végig fent voltam, mászkáltam és nem aludtam mivel éjszakás voltam utána pedig suliban voltam egyetemen és ugye éjszaka kell használni a kúpot. azért k*rvára köszönöm az agresszív nyomorult válaszokat.

ui.: nem meni betegség a gomba,

2009. nov. 13. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:

de nemi betegség a gombás fertőzés.

használd a canestent, barátodat meg ne egyszer hanem többször kend be.

2009. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves nagyon okos kérdező! Mi megmondjuk neked h mit tegyél, és még te vagy felháborodva! Valamit viszont elárulok:nemi betegség= nemi érintkezéssel terjedő fertőző betegség!!! Nem értem mit gondoltál. Attól h a barátodon nem jelentkeznek tünetek, attól igenis elkaphatta tőled.
2009. nov. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!