Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen kifogytam a szóból....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen kifogytam a szóból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy fiú. másfél évvel idősebb nálam. és először csak a személyisége tetszett. aztán az is egyre jobban, ahogy dumáltunk.. közben egyre jobban megtetszett a külseje. bár azért a legelején se mondtam rá h csúnya. de mostmár úgyérzem h kezdek beleszeretni.. 14éves lány vagyok és kicsit furán hangoozha, egy idősebb embernek h én 14évesen hűdeszerelmes vagyok. de érzem h tökéletes lenne hozzám.. az a baj h eddig nagyon haverkodtunk. szinte esélyt se adtunk a flörtölésre.. és azóta már taliztunk is. de én tisztára hülyevoltam odaadtam amit megbeszéltünk és párszót váltottunk, aztán barátnőmmel elhúztuk a csíkot.. úgy megvoltam ilyedve h mit tegyek.. de ugyanakkor tudom, h szeretem. ő a fura viselkedésem ellenére is írt azóta, de nemtudom h nem-e csak a barátság miatt. vagy esetleg őis érez valamit..? szeretném is kideríteni. meg amúgyis egyszerűen nincs mit mondanom. beszélgetünk és nem jut semmi az eszembe.. ha konkrétan kérdez akkor válaszolok, de egyébként nem.. csak szeretném megölelni és sohasoha elengedni.. :( ha beszélek vele eszembe jut az idétlenségem és az h egyre jobban szeretem de ilyen gyerekes módon.. tisztára utálom magam. mégis miről beszéljünk? hogyan tudnám abba az irányba vinni a beszélgetést? segítsetek légyszíves!! :(
2011. júl. 25. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele arról, amit szeretsz, mint egy baráttal. Előbb utóbb kiderülnek a dolgok. Minden napvilágra kerül. Semmi sem marad titokban. Legyél türelmes, már nem kell sokat várnod:)
2011. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nekem is hasznos lenne :D
2011. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönööm.:) az az igazság h azóta mióta ezt írtam teljesen elhidegültünk.. idézőjelbe mivel ezcsak ilyen 'netes' ismerkedés volt.. na de az a lényeg h egyáltalán nem keres.. és ez mégrosszabb. de már lemondtam róla..:) de ha esetleg rámírna akkor tudom hogy csak lazán beszélgessek vele valami egyszerű témáról.. :)
2011. aug. 13. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!