Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nagyon nem értem Hogy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon nem értem Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Szóval..tegyük fel hogy egy nő és egy férfi megházasodnak. Mint a friss házasok, nagyon jó a szexuális életük, mindig kívánják egymást. De nemértem hogy az idő múlásával hogy hogy nem únják meg egymást. Nővéremék a férjével már 20éve házasok. Békességben élnek. A nővérem 38, férje 46éves. És Minden 3.nap szeretkeznek...(én 31éves vagyok, voltak már parnereim de még nem vagyok házas.) És nem értem hogy 20év alatt hogy hogy nem szerettek ki még egymásból, mi tartja össze őket. Minden 3.nap szex, de az olyan hogy 20perc alatt vége, tehát nem olyan érzéki csak gyorsan lezajlik és kész. De valahogy akkor sem értem hogy nem árbándultak ki még egymásból...én 2év alatt megúntam minden partnerem, eleinte nagyon bejöttek, de aztán szépen lassan elmúlt a szerelem érzése. Épp ezért nem merek belekezdeni egy házasságba.
2011. júl. 25. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
18 éves kora óta házas??
2011. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen :)
2011. júl. 25. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
hát akkor ne házasodj meg:) vannak ilyen típusú emberek, mint te.
2011. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A rántott húst sem unjuk meg. Persze minden nap unalmas lenne, de ha nem esszük annyira sűrűn, mindig örülünk ha az asztalra kerül.
2011. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó válasz adja ;D
2011. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!