Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivan evvel a sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan evvel a sráccal?

Figyelt kérdés

Na szóval a suliba jár eggyel fölém...Tavaly azért tették át, mert elég rossz trsaságba került ott és most koleszos...Eléggé kisportolt, kondizik stb.Nekem nagyon bejön.Elég lenéző az itt megszokott "átlag" emberrel...A magamutogatós idézőjeles "jó csajokkal" akik járnának rá, nagyon bunkó.Ill. a srácokkal is...Nem igazán jön ki senkivel.Csajjal még nem igazán láttam.De már kezd elterjedni a suliban , hogy elég "nagy arc"...Múltkor egy csajnak úgy beolvasott, hogy kb 4 hétig röhögöttt rajta a suli.(Más kérdés, hogy megérdemelte, meg tökre kijárt neki de a végén már kezdtem sajnálni)...

Mióta idejár nem tűnik rossz tanulónak...Tesiből nagyon jó.Jópár sulirekordot megdöntött, pedig csak 11-ikes.(5 éves a suli).Sajna állítólag iszik néha amikor otthon van és meccset néz.Ill. anno tubák függő volt meg néha füvezett is de amikor idekerült ezektől eltiltották.

Egy ilyen jó srácnak miért nincs bnője?Olyan szép lányok is kezdenek érte, hogy nem értem...


2011. júl. 25. 22:36
 1/8 DöfiDákó ***** válasza:
Ha kijárod az általános iskola első osztályát és nyelvtanból a helyesírást megtanulod akkor rájössz a válaszra:S:S
2011. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy valaki nagyon különlegeset keres maga mellé vagy meleg. mást nem tudok.
2011. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elegem van, megyek enni, amíg bírok.
2011. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy meleg, mert elég gyakran leb*zizza a kockákat Iphone-al a sarokban:)...
2011. júl. 25. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó tesiből úr isten van olyan aki rossz? :D
2011. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kicker ***** válasza:
Nagyon egyszerű a válasz még nagyon gyerek fejben későn érő típus,mivel jellemezni mással nem tudtad mint hogy sportol azaz inkább ennek él bunkó figyelmetlen tapintatlan szóval még a fiúgyermekes énje van előtérben ezáltal nem tud a másik nemmel kapcsolatot teremteni és talán még cikkinek is érzi ismertem pár ilyet Idővel mikor kicsit érettebb lesz valószínűleg lerázódik róla.Tinik vagyok csodát ne várjatok.
2011. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Énis csak erre tudok gondolni...Azért tettem, fel mert nem tűnik kisfiúsnak...Sőt...Körbenézel nála jóeséllyel csak idiótábbakat találsz...
2011. júl. 25. 22:55
 8/8 kicker ***** válasza:
Viszonyítani nem mindig érdemes főleg ebben a korban nem itt percről percre változnak a dolgok talán pár év múlva biztosabb viszonyítást leszel képes majd hozni.A tinédzser kor habár szeszélyes és gyakran becsaphat minket az egyik legjobb korszaka az embernek bár igazán döntéseink elhamarkodottak és félreértelmezetek lehetnek viszont idő multán egész jókat lehet ezen nevetni.
2011. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!