Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves koromra egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves koromra egyetlen párkapcsolatot sem sikerült kialakítanom. Mégis miből tudnék önbizalmat meríteni?

Figyelt kérdés

Nem túl férfias dolog nyavajogni, de most valahogy nagyon mélyponton vagyok. Tudom, és van igazság abban hogy aki önmagát nem szereti, azt más se fogja. Próbálom magam szeretni, egyedül és a barátaimmal is tök jól elvagyok, szeretem a munkám mert ha néha szűkösen is, de meg tudok belőle élni. De eddig valahogy az összes próbálkozásom kudarcba fulladt és legjobban az a tudat bánt hogy egyszerűen nem kellek senkinek. Próbálok normális, kedves, figyelmes, stb. lenni de valahogy nem tudok mibe kapaszkodni már. Az igazsághoz hozzátartozik hogy nem vagyok egy mai férfiideál, mackós az alkatom, de az arcom állítólag rendben van. Jobb lesz ha inkább az egyedüllétre rendezem be az életem?


Köszönöm, ha elolvastad, és bocs hogy a hülyeségemmel fárasztottalak.


2011. máj. 30. 04:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A minap én is egy hasonló kérdést tettem fel, még az életkor is egyezik. A tapasztalat az, hogy bár a válaszadók próbálnak tanácsot adni, varázsolni nem tudnak. Ezt nekünk kell lerendeznük saját magunkkal.
2011. máj. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
sok olyan párt is látni, ahol az egyik fél mackósabb, ahogy te írtad, de mégtöbb, hogy mind a 2 dundi. sőt a ronda emberek is elkelnek. ha rendben van az arcod, rendes, kedves jófej vagy, nincs okod feladni a reményt.
2011. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Sok lány szereti, ha a férfi mackós(pl:én is). Ez nem lehet gond. Talán érzik rajtad a görcsösséget.
2011. máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezdenél sportolni akár csak hobbi szinten is, az jótékony hatással lenne a lelkedre épp úgy, mint a testedre. Próbáld ki.
2011. máj. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Úgyanaz a helyzet velem is, de 30 évesen.Szerintem két lehetőséged van.Vagy megtanulod a csajozós módszereket, amikről könyveket is irtak, ami lényegében a személyiséged feltuningolásáról szól, ami érdekessé, izgalmassá tesz vagy fellazulsz és nem foglalkozol a témával, elmész buliba és jól érzed magad anélkül, hogy a csajokat csekkolnád.Utóbbival azt éred el, hogy bevónzód a csajt, felfigyel rád hogy milyen laza vagy és jól érzed magad a börödben...Lehet választani.
2011. máj. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

"Jobb lesz ha inkább az egyedüllétre rendezem be az életem?"


Ennek kene az alapertelmezesnek lenni. A parkapcsolatot az ember nem tervezi, nem kalkulalja, az vagy jon magatol, vagy nem.

Te epits fel magadnak egy eletet, elj teljes eletet egyedul, amiben a tarson kivul van minden, es ne arra varj hogy majd valaki jon es egyutt nekialltok.

ELOSZOR biztos alapokra helyezed a sajat eleted. UTANA majd valaki jon aki betarsulna. Vagy nem.


De a nok tobbsegere az jellemzo hogy a keszbe szeretnek beleulni, ugyhogy a te dolgod megteremteni.

Az "arcom allitolag rendben van" nem jelent semmit. Egy no nem a szajaval beszel hanem a viselkedesevel. Ha azt is mondja hogy nem vagy csunya csak PONT neki nem az esete, de kozben elutasit, akkor az azt jelenti hogy NEM VAGY VONZO. Pont. Csak ezt igy nem fogja kimmondani mert genetikailag keptelenek nyilt tiszta beszeddel megtisztelni a masik embert.

2011. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából egyedül is élem az életem, elvagyok és az unalom gyakorlatilag ismeretlen fogalom számomra. De az ember elvileg társas lény (lenne). Másokban nem válik erőssé néha a "vágyok valakire" érzés? Olyan szívszorító érzés boldog párokat látni, és ilyenkor elgondolkozom hogy mi minden csinálhatok vajon rosszul amit ők jól? Vagy csak jókor voltak jó helyen és még a "kémia" is passzolt? Mint mindig most is kérdésekbe, miértekbe ütközök...
2011. máj. 30. 19:05
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, két embert is ismerek, aki nálad idősebb volt, amikor először becsajozott. Most mindketten boldog házasságban élnek. A lényeg az, hogy sose add fel :) Próbálkozz, próbálkozz, próbálkozz, a nagy számok törvénye itt is működik :)
2011. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom h ezzel a dologgal sok normális ember(annak tűnsz) megszívja.Előbb-utóbb minden mindegy alapon próbálkoznod kell(szerintem most jött el az az idő).De nem én fogom neked a 18 évemmel megmondani, hogy miként cselekedj.Sok szerencsét, tegyél a szerencsédért!
2011. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, az én bátyóm is ilyen helyzetben van, és a szívem szakad érte. :(

Én is csak azt tudom mondani, hogy foglald le magad, sportolj, legyen hobbid, járj el a barátaiddal. Mosolyogj sokat! A lelkednek is jót tesz, és máshogy néznek rád a többiek is. Butaságnak tűnik, de igaz, hidd el. :)

2011. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!