Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a pedofíliáról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz a pedofíliáról? Voltál már áldozata?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 09:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%

Szerencsére nem voltam áldozata.

Viszont van kisgyerekem. Én mondjuk biztos a tíz körmömmel szedném szét azt aki hozzájuk nyúl.


Ám...

szerintem szét kéne kicsit választani a dolgokat.

Ugyanis van az aki kisgyereken követ el erőszakot vagy egyáltalán a kicsi gyerekek ébresztenek benne vágyat.

És vannak azok akik... hát... hogy is mondjam...

megnézed a 13-14 éveseket. Gyakran nem különböznek a 18 évesektől. Aktív szexuális életet élnek és felnőttnek gondolják magukat. Úgy flörtölnek a fórumokon, hogy én pirulok bele. A férfiaktól meg elvárjuk, hogy tudják, hogy nem 18 évesek és ne is reagáljanak. Azok a fotók amiket néha mutaogatnak TV-ben pl a pedifíliával gyanusított emberek kapcsán... kétségeket ébresztenek bennem. Azok a beállások, pózok...

Tudom, hogy egy gyerek nem tudja pontosan, hogy mit tesz. DE szerintem AZOK a lányok gyakran Pontosan tudják, hogy mit tesznek. Nem olyan kis ártatlanok.

Újra elmondom... nincs mentség a testi és lelki erőszakra!

Csak nekem kétségeim vannak a dologgal kapcsolatban.

2009. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Én voltam már áldozat.4-5 éves lehettem.Balatonon voltunk egy panzióba minden évben oda jártunk igy ismertem egy ott lakó lányt,mindig vele játszottam.Áthivtam magunkhoz és leültünk a társalgóba ahol kb 70 éves öreg ember volt.Persze kedves volt és szerettük az elején.Nem gondoltunk semmi rosszra..Játszuttunk vele is(akkor azt hittük az)az volt hogy bekapta az ujjainkat.De mikor már kérte hogy üljünk az ölébe és a bugyinkba is nyulkált már megijedtem.Csak késöbb mertem elmondani a szüleimnek.Sajnos mély nyomott hagyott bennem és utána nem mertem Apukám ölébe ülni,nem szerettem ha megölelt.Ez mostanáig kihat és borzasztóan érzem magam emiatt.Szeretném megölelni sokszor de egyszerűen nem megy.Csak ritkán.Évekkel később a postán láttam egy nőt és pontosan ugyan olyan pecsét gyűrűje volt mint annak az öregembernek(valamiért kapta a munkahelyétől)..El nem tudom mondani mit éreztem..Ha ez nem történt volna meg jobban tudnám szeretni az Apukámat:(

18/L

2009. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%

Nem teljesen értek egyet az előttem szólóval. a mai 13-14 évesek épp azért kurvulnak, mert manipulálható gyerekekről van szó. ömlik rájuk a médiából a szex meg a rib@ncság kultúrája, és mivel még gyerekek, ezért hajlamosak a tömeg után vonulni, mivel még nem alakult ki a józan ítélőképességük. ez nem az ő, hanem a szüleik és a média hibája. így ők lesznek elsősorban a pedofilok célpontjai. a szülő és a pedagógus feladata lenne őket jó irányba terelni, de mivel a szülő elfoglalt, nem ér rá gyerekkel beszélgetni így az iskolára hárítják sok esetben a nevelést. a pedagógusok nagy része pedig elhanyagolja a rejtett tantervet, csak a tananyagra koncentrál, így elszabadul a pokol, és íme az eredmény. a pedofíliát különösen súlyos bűncselekménynek tartom, irreálisan enyhén büntetik Magyarországon. ehhez jön még az a káros liberális felfogás, miszerint a pedofil ember beteg, és nincs tudatában annak amit tesz. na, ezt hagyjuk inkább. bár ne próbálnának senkit azzal kábítani, hogy szegények nem tehetnek róla, hogy betegek, és nincsenek tisztában a tettük súlyával. és ebből következnek az olyasfajta szólamok, hogy tulajdonképpen a kihívó viselkedésű mai tinik provikálják ki a molesztálást.... undorító.

a megoldás a tinik kellő felvilágosítása lehetne, a szülőknek, a szociálpedagógusnak és az iskolai pedagógusmak sokkal komolyabb erőfeszítéseket kellene tenniük közösen ennek érdekében. a médiából áramló fertőt megfékezni sajnos nem lehet, így a fenti sezmélyeknek kellene lépni.

2009. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj, hogy túl sokat dobálóznak a pedofília szóval a médiában is, de ahány embert megkérdeznénk, annyi féle korhatárt mondana. Van amikor már a 18 év alattiak szexuális életével kapcsolatban is pedofíliát emlegetnek...

Természetesen a valódi pedofília mélyen elítélendő, undorító bűncselekmény, nálam a gyilkossággal egyenértékű.

2009. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem voltam áldozata, és ha a (jövendőbeli) gyerekeimhez közeledne egy ilyen, én önbíráskodnék. Meg úgy általában akárki gyerekeit meg kell védeni az ilyen beteg emberektől.
2009. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Én részben a pedofilok miatt hoznám vissza a halálbüntetést...
2009. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mindenki maga dönti el, hogy hány évessel kavar, hány évesen. Bizonyos határokon belül normális. De az a kérdés mi az a határ? Mert pl. én 20 éves lány vagyok, és tetszik 1-2 15 éves babaarcú fiú. De ha mondjuk egy 5 éves tetszene, az már betegség lenne. És az ilyet kezelni kell.
2009. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

A 2. válaszoló vagyok,akit kiskorában molesztáltak.Nem értem miért lettem lepontozva?Itt nincs hasznos v nem hasznos válasz ennél a kérdésnél.Elmondtam,hogy igen engem molesztáltak.Erre le lettem pontozva.Csak érdekelne az indok.

Sőt nem csak én lettem lepontozva és ezt sem értem.Talán egy sértődöt pedofíl szavazza le azokat akik elitélik?Tényleg nem értem.Az lenne a hasznos válasz ha azt irná valaki,hogy én a pedofílok mellet állok?

2009. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%
én is le lettem pontozva mert visszahoznam a halalbuntetést a pedofiloknak..szanalmas ez a pontozas, meg jo hogy nem erdekel:D
2009. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
Dunába lőném mindet egy szálig...
2009. ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!