Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja hogy barát vagyok neki akkr lehet kihozni belöle valamit?

Figyelt kérdés

sziasztok , nagyon tetszik a lány és elszeretném hívni sétálgatni fagyizni (randi féleségre) és nem tudom hogy megkérdezzem vagy ne , ha barátjának tart akkor azis akar lenni?

elöre köszönöm a válaszokat

15/f


2011. júl. 27. 03:11
 1/8 Inkog Nito ***** válasza:
81%
Hááát ez sajnos egy elég kényes téma :( Az a baj hogy a lányok sokszor eldöntik hogy te a barátzónába tartozol,lehet rajta segíteni.Viszont ha elhívod akkor mondd meg neki hogy te esetleg nem csak barátságot akarsz hanem ennél többet is,mert ha barátként kezel téged akkor félreértheti és te kerülsz cikis helyzetbe.Remélem segítettem :)
2011. júl. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszii az értelmes választ=)
2011. júl. 27. 03:19
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudhatod, mi jár a fejében. Ha tényleg csak barátnak tart, az csökkenti az esélyeidet, de az is lehet, hogy csak nem mondja, de tetszel neki. Néha hajlamosak vagyunk önvédelemből állítani valakiről, hogy csak barát... és persze félni a visszautasítástól :D

15/L

2011. júl. 27. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem köszii:DD
2011. júl. 27. 03:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Csaknemtudom hogy hívjamel :/
2011. júl. 27. 04:00
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Én is mindig ezzel szívtam be, hogy túl sokáig vártam minden lány esetében mert előbb barátkozni akartam velük. Aha, képzelheted, nem is volt barátnőm addig amíg úgy nem döntöttem h "ismerkedik a franc, majd ismerkedünk ha már összeköttünk". Szóval azzal az első lánnyal akivel így álltam hozzá már együtt vagyunk 8 éve, a többi meg elhajtott, hogy "túl fontos vagy mint barát" és hasonló kamu szövegekkel ami a "bárkinek előbb raknám szét a lábam mint neked" és a "dumálni tudunk de szerintem randa vagy mint egy bányaló" szinonímája.
2011. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ah a másik legrosszabb az "inkább maradjunk barátok" ami kb annyit tesz, hogy "veled inkáb nem csinálnám de mivel tudom, hogy még szeretsz ezért mostantól bárkivel lefekszek majd elmesélem neked. persze veled soha."


Node a lényeg a lényeg: felejtős az ilyen lány.

2011. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mármint párkapcsolatilag
2011. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!