Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már valaha szeretők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már valaha szeretők?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a férfinak vagy nőnek párkapcsolata volt és mellette te is ott voltál neki mint társ?
2011. júl. 28. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Annál többre tartom magam, mint egy 2.

Ahhoz nem kell szeretővé válni, hogy rájöjjön, hogy inkább veled akar lenni.

Pedig lett volna rá lehetőségem...

20L

2011. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamóca.. ***** válasza:
100%
igen, de nem sokáig, és nem tudtam róla =/ mmint arról h van barátnője. én kis naiv azt hittem alakul valami, aztán rájöttem h áh, csak megdugni akart derossz nekem, és rá pár hétre véletlen derült ki hogy három hónapja kapcsolatban volt. felemelő érzés volt, nem mondom.
2011. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, és nem érte meg. Borzasztó rossz érzés volt. 6 hónapig "bírtam", és megfogadtam, hogy soha többé.
2011. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Én voltam már szerető egy egészen rövid ideig. Nagyon odavoltam a lányért, de nem akarta befejezni a már több éves kapcsolatát, annak ellenére, hogy ő is szerelmes volt belém. Egy idő után rájöttem, hogy egyikünknek sem jó ez az állapot, és megszakítottam vele minden kapcsolatot. 18/F
2011. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Voltam, és vagyok is...de a mostani az több mint egy szeretői viszony már...


Az elsőnél tudtam h sosem fogja elhagyni a párját, itt viszont szinte csak rajtam múlik , hogy elhagyja e avagy sem...

2011. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem, de ismerem magam, engem nem viselne meg a dolog. Bár mindig is irányító, domináns típus voltam, az is vagyok, talán ennek a hiánya zavarna,de az sem biztos, hogy hiányt szenvednék ebben.

Nekem nem lételemem a párkapcsolat, soha nem is volt az, szóval engem lelkileg ez nem tenne padlóra.

2011. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Igen, voltam. De nem sokáig, csak kb. egy hónapig. A srác egy régi barát volt, állandóan panaszkodott a barátnőjére, nem is értettem, miért van egyáltalán vele. Én meg szingli voltam és hiányzott a szex, szóval kölcsönösen kisegítettük egymást. Utána jött egy nagy szerelem és megmondtam neki, h ennyi volt, nem volt gáz belőle.


22/L

2011. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Voltam és szoktam lenni. Nagyon jó. Így mindíg megtartom a szerelem izgalmát, a házasság unalmát meg meghagyom másnak.
2011. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!