Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valamikor szeretötök?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valamikor szeretötök? Vagy voltatok szeretök?

Figyelt kérdés
És amikor kitudott a dolog otthon mi történt?Titeket is dobtak?
2009. febr. 27. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Én vmi olyasmi vagyok most. De azért mégsem teljesen. 5 hónapig jártunk, szakított. Viszont nincs új kapcsolata egyikünknek sem, ezért néha-néha találkozunk és jól érezzük magunkat...
2009. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Nekem még soha nem volt szeretőm de én most is szerető vagyok.Az egyik barátomnak van barátnője és mikor nincs vele sokszor találkozunk és jól érezzük magunkat......
2009. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Voltam szerető, és volt szeretőm is. Annó fiatalon, mikor még tini voltam. Egyáltalán nem bánom, mert már megtaláltam a szerelmet. Lehet, ha régen másképp csinálok valamit, nem ismerem meg!
2009. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Voltam szerető és soha többet. Mindig a szerető húzza a rövidebbet.:(
2009. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Voltam szereto...hat,nem mondhatom h rossz volt,mert mindent megadott amire csak egy ferfitol kerhetnek (nem a penzre celzok). Ugy bant velem mintha en lennek a felesege.Nagyon szep volt.Sajnos kiderult,es nagy cirkusza volt...18/L
2009. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Személy szerint én elítélem azt aki tönkre tesz egy családot vagy egy kapcsolatot! Az ilyen undorító számomra!
2009. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Pár napja még én is az voltam.

Szép volt,jó volt és elég!

De sose fogom megbánni,megismertem egy rendkívül értelmes és rengeteg értékkel rendelkező embert,aki egyszer rosszul döntött,de nem fordít hátat az életének,a családjának!

2009. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Azt szeretném megtudni, hogy miért pontoztátok le, aki azt mondta, hogy durva tönkretenni egy kapcsolatot, pláne egy családot? Én teljesen egyetértek vele. Senki sem kényszerít titeket, hogy szeretők legyetek, ti helyezitek magatokat ilyen helyzetbe. Az ilyen ember nem sajnálatra méltó. Aki már egyszer csalt, többször is képes rá. Undorodom az ilyen emberektől.

Nyugodtan pontozzatok le...

2009. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazából ezt a kérdést többféle képpen is meg lehet közelíteni.

A. Tegyük fel van egy kapcsolat és az egyik fél már nem elégedett a másikkal és másoknál keres boldogságot. Ha már régóta vannak együtt, esetleg gyerek is van, sokkal macerásabb a dolog-hiszen vállni nem akar, a gyereket nem akarja ott hagyni, szereti a feleségét is, "csak táplálék kiegészítőre" is van szüksége. Talán, talán (bár én nem nagyon tudom megérteni), de sajnos ez van.


B. De azt végképp nem birom elviselni, ha a férfi valamilyen fruska miatt hagy el, egy egész családot. Van egy ismerősöm (17 éves lány), aki egy 31 éves két gyerkes apával kezdett ki... Szerintem ez elég undorító...de a férfiről is megvan a véleményem.


-Tündérlány(17)-

2009. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%

Vajon azok az emberek,akik voltak már szeretők,azok mégis hogy éreznék magukat,ha az Ő szerelmük tartana ágyast?!ebbe kéne belegondolni néha és nem belemászni mások kapcsolatába...ez a legszebetebb dolog...persze,akit el lehet csábítani,az meg is érdemli,de én szegény mit sem sejtő legális barátot/barátnőt sajnálnám ilyenkor,aki neadj'isten fülig szerelmes és nem a "Szegény" szeretőt,aki a rövidebbet húzza!

Nyilván nem csaltak meg titeket még,amikor oda voltatok meg vissza...utána már rájön az ember,hogy pondró és gerinctelen dolog ez az egész szeretősdi,minden oldalról nézve!

/Szmötyi!

2009. febr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!