Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már szeretők? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szeretők? Hogyan élted meg, hogy te többet éreztél mint Ő irántad?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk nem tudtam, hogy már elkötelezett és hónapokig együtt voltunk majd egyszer kiderült és én elhagytam de már késő volt :( Szerelmes lettem, most is mindennél jobban szeretem! Így még senkit nem imádtam és még abba a megalázó helyzetbe is belementem, hogy tudom van egy régi kapcsolata is..Tehát szerető lettem. De nagyon nehéz, rengeteget sírok,néha már nyugtatót kell szednem amikor tudom, hogy épp otthon van a másikkal ez lassan már két éve tart. Volt valaki hasonló helyzetben? Hogyan éltétek meg ezt az időszakot?
2010. nov. 5. 13:52
 1/6 anonim válasza:
Vagyok, illetve a mai naptól voltam hasonló helyzetben. Hogy mit hogyan éltem át elmesélem e-mailben. Ha érdekel írj a galnikus@freemail.hu címre.
2010. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én már voltam ilyen megalázó helyzetben, és hidd el nem lesz jó vége számodra, legalábbis a saját tapasztalatom ez. Én itt maradtam egy kisbabával egyedül. Én is nagyon szerettem, tudtam hogy néha mellettem van legálisan barátnője. Volt, hogy csak én voltam neki, de akkor sem tudtam igazi barátnő lenni mert nem vállalta föl a kapcsolatunkat nyíltan soha. (Én még akkor férjnél is voltam + 2 gyerek.) Azóta már elváltam miatta, és szültem neki egy kisbabát. Már én sem kellek neki többé, mert nem vetettem el a babát, és a kislánya sem érdekli. Addig voltam érdekes amíg titok voltam. 11-szer szakított velem, de mindig visszajött. Azt hittem, hogy csak szeret, ha folyton visszajön. Én nagyon szerettem, ezért is vállaltam a babát is ha már becsúszott. Amikor a legnagyobb bajban voltam ill. vagyok épp akkor nincs már mellettem. Sajnos a kapcsolatunk mára odáig jutott, hogy nem beszélünk, nem ismerte el a lányát sem, aki már 3 hónapos. Én is rengeteget sírtam miatta. Nekünk 3 évig tartott ez a se veled, se nélküled kapcsolat. Tudom nehéz lehet most neked, én sem bírtam sohasem szakítani vele, mert annyira szerettem. Sajnos ma már látom, hogy milyen ember is valójában, hisz aki ezt megtudja tenni velem, és veled is egy gerinctelen féreg.

Nem tudom tudtam-e segíteni valamit a példámmal, de próbálj meg kiszállni belőle. Tudom nehéz, mert én sem tudtam megtenni soha. Mindig összeszorult a gyomrom tőle ahányszor megláttam. Ma már nem! De a kislányom mindig rá fog emlékeztetni. Ha később majd látogatni akarja, nem is tudom mi lesz, ha velem nem lesz normális a viszonya.

Minden jót és kitartást neked!

2010. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jártam a cipődben párszor (bár én tudtam a kezdetektől fogva, hogy van kapcsolatuk), mielőtt rájöttem, hogy ez engem teljesen tönkretesz. Szerintem a legjobb amit tehetsz , hogy megmondod neki, hogy mit érzel és megkéred, hogy döntsön, vagy csak veled van, vagy többet nem találkoztok.

24/f

2010. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem vagyok büszke rá, de én is az vagyok...

Nagyon szeretem és Ő is engem, de igazán kelletlen helyzet. Én az elejétől fogva tudom, hogy házas és nálunk barátságból alakult szerelemmé.

2010. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Voltam... 2 hosszú év , Nekem Ő volt az első ( úgy ) sosem jártunk, hol 9 hónapos szünet hol hat hol 3om, mindig Ő keresett fel, minden találkozásban volt valami ami arra sarkalt csináld folytasd és hátha megtörténik az amire legjobban vágysz , de ez nem így lett és rájöttem nem is fog Én nem tudtam nemet mondani így hát rajta múlik mikor látja be ez így Neked nem jó, van-e benne annyi jó érzés nem tud Neked többet adni, mert mást szeret. Neki van egy nagy szerelme és igazából nem lepődök meg azon megint Őt keresi utána fut koslat , mert hát szereti amikor mondta Nekem , hogy ,de már vége véglegesen ha 15nél többször nem próbáltuk meg akkor egyszer sem ( Én csak mosolyogtam ) és mondtam ez úgysem lesz így megint együtt lesztek , mert nem bírod ki, és igazam lett. Ez az egyik ok amiért köztünk nem lehet lehetett semmi ,másik meg , hogy Ő szerinte kislány vagyok , mint küllemben mint jellemben , ... pedig ha tudná ,de nem ismerem Engem nagyon nem.
2010. nov. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

15:42


19/L és nem 9 hónapos hanem 11

2010. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!