Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már szeretőtök? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már szeretőtök? Vagy voltatok már szeretők? Miért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 22:25
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
68%
volt, és voltam is...nem vagyok rá büszke de talán az elégedetlenség, vagy a kalandvágy. vagy a két dolog együttes hatása.elég komplex a dolog...
2009. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Elitélendő!!! Szerintem nagy szemétség más kapcsolatába, ill házasságába beleronditani. Ha az emberek megbeszélnék problémáikat, és ismernék a hűség szót, akkor megszünne a szeretöi státusz a világban.
2009. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Igen volt. Vagyis nem egészen mert még nagyon az elején jártunk a barátnőmmel és vele egy időben ismertem meg egy másik lányt is akit ráadásul ugyanúgy hívtak.
2009. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
szerintem is nagy szemétség belemászni 2 ember kapcsolatába, nekem az erkölcsöm nem engedné.
2009. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
volt és voltam... egyszerre:) fiatal vagyok, kalandokat akarok átélni, több tapasztalatot szeretni. nem volt egy hű de komoly kapcsolat. én élveztem:) szemét vagyok, de a legjobb talán az volt amikor a másik lány szemébe mosolyogtam:) tudom, jönnek a lepontozások, de nem kell mindig az álszentet adni!!!
2009. nov. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én itt mindenkivel teljes mértékben egyetértek. Nem szólok le senkit. Én valahogy úgy vagyok vele hogy nem lennék rá képes hűtlen lenni, főleg hogy több mint 2 éve járunk a barátommal. ÉS igazából a kérdést azért tettem fel, mert haverom kérdezte, hogy mit szólnék hozzá. Szerintem eléggé rossz ötlet lenne. Mert tényleg nem áll szándékomban megcsalni a pasim és nagyon szeretem is.
2009. nov. 21. 23:35
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
Én voltam már, szerelmes voltam a lányba és ő ajánlotta fel, hát belementem... Nem szép dolog, tudom, de nem tudtam nemet mondani...
2009. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

25 éves pasi


Nekem olyan szeretői kapcsolatom volt, hogy se nekem, se a hölgynek nem volt párja. Mégis miért volt szeretői kapcsolat?


Azért mert nem akartuk felvállani egymást, ugyanis a hölgy 43 éves és csak szex miatt találkoztunk és beszélgetés miatt.


Én idősebb hölggyel akartam kipróbálni, ő meg ujra akart egy fiatal pasival lenni. Először találkoztunk, és sétálgattunk, hogy megismerjük egymást, és egymás vágyait, aztán pár nap mulva indult a szexuális kaland, és 6 hónapig tartott. Hetente egyszer találkoztunk, és egy egész éjszakát töltöttünk együtt.


Persze ez idő alatt nem is akartam barátnőt, mert azt nem tartom ésszerűnek, hogy van valakim és mással is vagyok. Szerintem a szeretői kapcsolat az, ha csak szex miatt és beszélgetés miatt találkoztok.


vélemény?

2009. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Szerintem ésszerű az, hogy úgy volt szeretőd, hogy nem akartad magad elkötelezni és emiatt nem is volt közben barátnőd, és nem voltál így hűtlen.
2009. nov. 23. 19:49
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Most is két nőnek vagyok a szeretője, de meglátjuk lesz-e több! Én egyébként nem tartanék soha, még ha magam az is vagyok:)
2009. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!