Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcs-unk függ attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcs-unk függ attól, hogy értsem: MIÉRT? A párom kapcs-unk 3-4. hónapjában, amikor szép a szerelem, társkeresőn adatlapokat nézeget, ártatlan (pl milyen zene megy az adatlapodon? ) leveleket ír.

Figyelt kérdés

Azóta nagy veszekedések árán törölte magát (azért volt fent, mert mi is azon jöttünk össze, csak ő nem jött le, még 4 hónap múlva sem arról az oldalról)

állítása szerint semmi olyat nem tett, amivel bűnösnek érezné magát, és ne idegesítsem. azóta nincs fent.

most eltelt már azóta 1 év, de én nem tudok megbízni benne, ha minden rendben köztünk, ami akkor is volt, mindig félek, hogy más kell neki.

szeretném megérteni, ha egy pasi hűséges és szeret, mi motiválja, hogy adatlapokat nézegessen, talán így elhinném, hogy ártatlan dolog volt és meg tudnék nyugodni.

mert a bizalmatlanságom lassan tönkreteszi a kapcs-unkat, szinte minden héten szakítunk!!


2010. aug. 15. 10:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Te már NEM szereted őt. És Ő sem téged. Ez teljesen egyértelmű.
2010. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

ez miből jön le???

ha nem szeretnénk egymást, nem szenvednék egymás mellett.

2010. aug. 15. 10:26
 3/18 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, nekem is volt barátom akit ilyen oldalon ismetem meg, de én sem töröltem le magam. Nem azért, mert tartani kaartam egy kaput, hogy hátha más is rámtalál, egyszeren csak a kíváncsiság, meg a nevetés azokon amiket írogattak mások. De tudom, hogyha ez fordítva lenne engem is zavarna, mert az egy dolog, h én tudom magamról nem foglalkoztat más, de abban sose lehetek biztos, h a másik hogy ezt hogy gondolja...
2010. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit parázol, vagy együtt maradtok vagy nem. Addigis szórakoztassátok egymást és ne bosszantsátok.
2010. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

de mivel tele vagyok aggodalommal, nem tudom őt így szórakoztatni!!

most pl egy nyaralást mondok le vele, meg a haverjaival és EZ miatt, mert nem akarok féltékenykedni ott mellette, magyarán elcseszni a nyaralást. inkább kihagyom.

köszönet az eddigiekért

2010. aug. 15. 10:52
 6/18 anonim ***** válasza:
En keptelen lennek igy elni.Mindig gorcsosen,parazva.A helyedben elkezdenem leepiteni a kapcsolatot,mert rengeteg idot elvesz a feltekenykedes.Nekem regen volt egy pasim aki minden no utan megfordult,szemezett is veluk.Majdnem beleorultem a feltekenysegbe!Aztan lett egy uj parom aki mellett nem vagyok feltekeny.Egyszeruen nem zavar ha ranez egy masik nore,mert nem banton csinalja es mert erzem,hogy szeret.O tenyleg szeret!
2010. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A masik meg az,hogy mi az hogy nagy veszekedesek aran torli magat?Ha tudom,hogy a masiknak ez rossz akkor szohang nelkul torlom magam.Nem meg vitazok...Lehet nincs igazam de szerintem nagyon nem akar meg kikotni melletted.Egy komoly kapcsolatot kereso ferfi nem igy viselkedik.
2010. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha szenvedtek egymás mellett, az azt jelenti, hogy NEM szeretitek egymást. Ez már csak a századik bőr lehúzása egy már amúgy sem működő kapcsolatról. Nem bízol benne, akkor minek erőlködni? Ez már függőség, és nem szerelem,.
2010. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

azért nagy veszekedések árán törölte magát, mert ő olyan, hogy SOHA nem is ismeri be, ha hibázik, vagy megbánt

de még saját magának sem!!!!tehát nem ő ölte meg a bizalmam, én vagyok beteg, ilyennek születtem őszerinte!

és mikor mondom, hogy nem, te vagy az oka, kéri, hogy mondjak példát. és amikor mondok egyet, nem látja hibásnak magát, csak azt magyarázza, hogy nem vagyok normális!!!!

pl egyszer együtt voltunk egy társasággal a párom fényképezett, és amikor együtt néztük a képeket, egy csaj (aki rányomult)kérdezte, hogy rólam(a bnőjéről!!!)miért csinált olyan sokat-amire a párom nem felelt semmit!!!!egy haverja mentette ki, hogy "ugyan miért"válasszal

és ezt is kimagyarázza, hogy "nem volt ideje"válaszolni....

2010. aug. 15. 11:17
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez a féltékenység tényleg elég beteges. Miért lenne veled, ha mást akar?
2010. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!