Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Férfiak! Ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Ez tényleg ennyire furcsa/undorító?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltam magamnak (egyedül lakom) sörben sült oldalast. Leültem enni friss kenyérrel, csípős savanyúsággal, korsó sörrel, erre beesett egy férfirokonom az egyik barátjával. (Természetesen megkínáltam őket:D) Erre ők teljesen kiakadtak, hogy az milyen már, hogy egy nő ilyet férfias kaját eszik, és sörözik! Ez mennyire undorító, stb, stb, ilyet nem illik(!) ennie egy fiatal lánynak.

Ezt teljesen nem értem: már az is számít, hogy mit eszünk? szeretek főzni-sütni, és a nehezebb kajákat szeretem, és bizony szoktam sörözni (nem részegeskedek, hanem étel mellé) is. Ez komolyan ennyire visszatetsző? Pl. ha randiztok egy lánnyal, és nem salátát rendel (merthogy szerintük az a "nőies"), akkor az undorító? Először kiröhögtem őket, de annyira ájuldoztak, és közölték velem, hogy ha lesz pasim, teljesen ki fog ábrándulni belőlem:D Nem fogok az étkezési szokásaimon változtatni, csak érdekel a véleményetek, hogy szimplák ők az agyalágyultak, vagy tényleg ennyire furcsa ez.

20/L


2011. júl. 28. 22:40
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
getsee xd a sörre rá van irva hogy férfiaknak?:D nagyon nem. azt iszol/eszel amit akarsz senkise fog kiábrándulni tőled. inkább aki ezt állította attól fognak.
2011. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ:D Írhattok még:)
2011. júl. 29. 16:06
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem meg pont az ellenkezője a tapasztalatom. az én eddigi pasijaim kifejezetten szerették bennem, h lehet velem jókat enni, nem játszottam sosem az eszemet, h nem eszek, mert hízlal, vagy undorító..én imadom a pacalt, a hurkát, kolbászt...semmi problémám nem volt ebből soha, sőt...
2011. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

nehogy már ilyeneken gondolkozz:D

szerintem tök jó hogy ilyet csináltál, nincs ezzel baj

21f

2011. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
sztem egyáltalán nem undoritó :D
2011. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
féltékenyek vtak h neked volt söröd xD
2011. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
95%

Nekem picit furcsa, de inkább az, hogy kaja mellé sört iszol. (Lehet azért mert én nem iszom sört, csak társaságban (?)) Mondjuk az jó, hogy nem csak madárkaját eszel, főleg ha közösen sütünk/főzünk valami húsos kaját. :D

23F

2011. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
inkább meglepő és csodálkoznék először .de aki igazán szeret /meg szeretne ismerni az ilyen hülyeség miatt nem fog lepattintani:)
2011. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Szása Petrosevics ***** válasza:
Én elküldtem volna a faszba őket:)mi a faszt szólnka bele h mit eszel?
2011. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
10%
hát igen ez elég kan menü :) tény hogy semmiképp nem vonzó , a sör miatt kissé taszító is.
2011. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!