Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú normálisnak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú normálisnak és szépnek tart, akkor lehet, hogy később még közelebb akar majd hozzám kerülni?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk haverok. Már többször mondta, hogy szép vagyok, és erős szexuális kisugárzásom van. Ezek mellett normális, kedves lánynak tart.

Lehetséges, hogy egy idő után többet szeretne majd, mint a netes beszélgetéseink?

Vagy mi okból mondja ezeket?


2011. júl. 29. 10:01
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
Tuti!
2011. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Halálbiztos.
2011. júl. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

többet biztos akar, de nem mingydegy h mennyit.

szval nekem is van egy csaj ismerősöm, lényegében az is távkapcsolat (30 km van köztünk), már több mint 1 éve ismerem de még nem találkoztunk. ő se szokott idejárni én se oda. mindegy. nagyon sokat szoktam vele beszélni, mindenféléről, megbízok benne és ez kölcsönös. szval ő is szép csaj és kedves, és szívesen meghúznám (erről is volt már szó xD), de járni nem akarok vele. mert szerelemből nem tudnám őt szeretni. de attól még szépnek tartom...

szval most lehet h csak meg akar húzni...

17/f

2011. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legyél óvatos! Mióta ismered? mert ismerd ki jól, és ha oda kerül a sor, hogy lehetne valami, szögezd le hogy te mit és mit nem szeretnél.

utolso: a 30km nem távolság:D az fél óra utazás... :p

2011. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem régen ismerem, nem beszéltünk még túl sokat.

Olyanról már köztünk is volt szó, hogy ha úgy alakulna meghúzna. (nem így mondta, de ez volt a lényege)

2011. júl. 29. 10:15
 6/6 anonim ***** válasza:
de épp ezaz. oda egyáltalán nem szoktam járni, és ő se ide. és csak azért h találkozzunk, nem fogunk utazni fél órát. (mind a ketten így vagyunk vele). neten keresztül is megértjük egymást....
2011. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!