Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elcsesztem a dolgokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Nagyon elcsesztem a dolgokat, tehet még valamit?

Figyelt kérdés
Kb egy éve megismertem egy lányt akivel jól megértettük egymást hasonló az ízlese mind az enyém, és a gondlokodásunk is hasonló, bepróbálkoztam nála de nem igazán jövök be neki. Megegyeztünk hogy azért beszélni néha még fogunk egymással, akkoriban én eléggé magam alatt voltam, (depreszió, öncsinkítás) Szerencsére ebből sikerült kigyógyulni és már nem is hasonlítok a régi önmagamra. Viszont lehet hogy az én hatásom nem tudom ez a lány kb ugyanazt csinálja mint én, meg akar halni meg mintákat vagdos magába, próbálom elmagyarázni neki hogy énis voltam így és már nagyon bánom hogy ezt tettem magammal meg ezek szerint vele is. Amikor vele beszélek megpróbálok a leghumorosabb lenni, hátha így sikerül felvidítanom. Mit tegyek? Jobb lenne ha nem találkoznék vele, mert ezek szerint rossz hatással vagyok rá. 17/f
2011. júl. 29. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem biztos, hogy a te hatásodra lett ilyen az a lány. Az pedig kifejezetten pozitív dolog, hogy most megpróbálod lebeszélni az öncsonkításról meg a halálvágyról. Azt neked kell eldöntened, hogy megszakítod-e vele a kapcsolatot, avagy sem, de (lehet, hogy ez most csúnya lesz), ha a lány továbbra is ilyen marad, akkor inkább hagynod kellene, és keresned egy "normális" lányt. Nehogy visszahúzzon téged oda, ahonnan sikerült kimásznod!
2011. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mimano ***** válasza:
Szerintem hanyagold, nem is miatta, hanem magad miatt! Más hülyesége miatt ne legyen bűntudatod. Remélhetőleg kinövi majd, ahogy te is kinőtted.
2011. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Menny oda és véd tiszta erőből pofán , és mond meg neki hogy ne növelje az emosok számát. Azért elég hülye aki vagdossa magát .-.-' attól jobb lesz?Csak jobban fáj.
2011. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ne hagyd magára. Lehet hogy csak rontana az állapotán. Inkább légy mellette és ne hagyd hogy hülyeséget csináljon. Neked hogy sikerült kilábalnod?
2011. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy visza tudna ránta abba az állapotmba, elég erős az ami meggátol ebben, eléggé vallásos vagyok és ez szerintem elég indok erre. Amúgy én is ettől félek hogy ha magára hogyom télyeg megteszi. De az is aggaszt hogy ha meg vele maradok talán még rosszabb lessz a helyzete. Amúgy én nem a pasilya vagyok ezt mintha figyelmen kívül hagytátok volna. Ja és a lány nem emo hanem goth.
2011. júl. 29. 16:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem továbbra is segíts rajta. Ne legyen bűntudatod és próbáld meg kihúzni a gödörből. Tőled el fogja fogadni és így neked is jobb lesz. No meg ha sikerült "visszahoznod" akkor még hasznod is válhat belőle...
2011. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ez a stílus csak nekem tűnik picit gyökérségnek vagy azért más is így van vele

amugy sztem is maradj vele és ne hagy hogy hüjeséget csináljon

2011. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* ne hagyd
2011. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
főleg ne pontos j vel
2011. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!