Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet később pszichés oka?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet később pszichés oka? Vagy csak túlreagálom a dolgokat?

Figyelt kérdés
16 éves koromig volt egy barátnőm, vele nőttem fel, aztán ez a kapcsolat egy fiú miatt megszakadt. Azóta nem járok ki a faluba, mert nincs kivel, addig mindig vele jártam, és jött hozzá a társaság, de így nélküle nehéz. Szakközépben vannak barátaim, de másik faluban, városban laknak, így nehéz velük minden nap/este találkozni. Van hogy elmegyünk bulizni, de hiányzik az a "kiülünk egy padra csak úgy és hülyülünk este" Mikor a barátom kimegy a barátival beszélgetni, inni stb, akkor mindig elkap egy kicsit az irigység, hogy én meg itt maradok egyedül. Nem vagyok az a önostorozós típus, keresek magamnak valami elfoglaltságot, csak az érdekelne hogy később nem lesz ebből semmi gond? hogy majd annyira elszokok az emberektől, hogy zárkózott leszek, vagy éppen fordítva, hogy mindenkivel jóba szeretnék majd lenni és ezzel megfojtom a többieket?
2011. aug. 18. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Egy emberi roncs vagy, már az irományod alapján is
2011. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálj másokat találni, bár ez egy kis faluban nem könnyű. Néha átnézhetsz a szomszéd faluba is.
2011. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Miért lennék emberi roncs? tudsz rá magyarázatot adni? egy átlagos lány vagyok



köszönöm kedves második :)

2011. aug. 18. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Utazz be a városba pajti!
2011. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 marcipanfelho válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok. barátom lassan kiköltözik külföldre és több évig távol leszek tőle és rajta kívül csak egy barátnőm van, akivel annyira jóba vagyok, szóval sulin kívül elkell foglalnom magam mindenfélével. azt ajánlom keress minél több hobbit, sportolj vagy ha tudsz akkor ugorj át a többiekhez. vagy ismerkedj a faluban
2011. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hol laksz marcipánfelhő és hány éves vagy? :)
2011. aug. 18. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:

első.. egy tahó vagy.


kedves kérdező, te meg nyugodtam ismerkedj szerintem. nemfog ártani:)

2011. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 marcipanfelho válasza:
én Budapesttől nem messze lakok :) egy kis községben (barátom Bp-n lakik még egyenlőre) és én 18 vagyok, barátom pedig 20 éves :) miért kérdezed?
2011. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ismerkedni szerettem volna, ha már te is hasonló helyzetben vagy :D de messze lakunk egymástól..
2011. aug. 18. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!