Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne barátnőm? Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés
lassan 20 éves vagyok, nem vagyok valami jóképű, de csúnya sem, és aránylag intelligensnek tartom magam. sajnos dadogós is vagyok, ami eléggé megkeseríti az életemet, olyan szinten, hogy teljesen zavarban vagyok, ha lánnyal beszélek és össze-vissza hebegek-habogok. az önbizalmam is elég alacsony. gyakorlatilag lelkileg egy roncs vagyok. reménytelennek érzem a helyzetem, nem szívesen mondom ezt, de az az igazság, hogy már a halálnak is örülnék...
2011. júl. 29. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hm... Én se vagyok egy sukár gyerek, barátnőm sincs, meg bizonyos dolgokban hasonlóan érzek, ennek ellenére tanácsolnék valamit. Első lépésben felejtsd el, hogy még a halálnak is örülnél, és örülj inkább az életnek. Nem azt kell siratni, ami nincs, hanem annak kell örülni ami van.
2011. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és 19 éves srác vagyok, ez lemaradt.
2011. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ugyan ez a helyzet velem is +- pár dolog,de kiváncsi vagyok...19F
2011. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, a lányoknak csak a külső számít! Bár ha jóképű nem vagy, akkor csak a csúnya lányoknál érdemes próbálkoznod.
2011. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Veky ***** válasza:

Talán menj el bulizni. :)

Egyébként meg két dolog kell a sikeres csajozáshoz:

1) Legyél jóképű

2) Legyél gazdag

2011. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Feltűnt már valakinek, hogy több fiú siránkozik itt, mint lány? Legyen már tökötök. Menjetek ismerkedni, ne úgy közeledjetek egy lányhoz, hogy akkor most te leszel a barátnőm, hanem ismerkedjetek meg vele, barátkozzatok, csináljatok közös programokat, hasonlók, de ha itt vártok magyarázatot arra, hogyan csajozzatok, akkor itt is fogtok megöregedni.
2011. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Két megoldás van, választhatsz:

1, Halál.

2, Életmód váltás: eldobod a múltat, megfordulsz 180 fokkal és nem harcolsz tovább magad ellen.

Megfelelő felfogással a gondok megszűnnek, ezt tartsd észben. Egy idő után majd belelendülsz, még ha most nem is sikerül a lelki világod végett máshogy látni a dolgokat.

Én is dadogós vagyok, megfigyeltem magam, hogy mi az oka: amikor ideges vagyok, gyorsabban ver a szívem, akkor sokkal nehezebben fejezem ki magam. Viszont amikor a barátnőmmel vagyok teljesen önmagam tudok lenni, így ez teljesen elmúlik. Amúgy szerintem a túl sok kockulásból adódott a dadogásom, mert ugye közben nem kommunikáltam csak verbálisan. Régen még úgy sikerült elmulasztani, hogy sokat énekeltem. Az előadóval együtt énekeltem a gép előtt: jó szórakozás és jó nyelvgyakorlat. Később pedig úgy mondod a dalszöveget, hogy nem olvasod közbe.

Végül is elég nehéz elmagyarázni, hogy mit is csinálj, hogy jobb életed legyen, mert az életről beszélni, gondolkozni igazából neurózis. A gondolkodás a "gond" előtaggal kezdődik... túl sokat bajlódsz ezen. Gondolat = érzelem (nem érzés!). Éld az életet és ne filózz ennyit. Se a múltan, se a jövőn, mert egy ami biztos, az az ITT MOST, a jelen. Mindenkivel legyél kedves, még gondolatban se ítélkezz, mert minél többet adsz, annál többet fogsz vissza kapni az egyénektől és az élettől.

Ami engem kihúzott a szarból, az a hobbim. Végre valami olyat találtam, amibe tehetséges vagyok, amiért volt felkelni minden nap és nem éreztem magam egy darab szaarnak. Sokan pedig azért isznak, buliznak, ku*váznak, mert azt hiszik, hogy így valakik. De ez csak a látszat! Én konkrétan a művészetben találtam meg magam, rajzolás. Sportolj (röplabda, szertorna, parkour, foci), tuningolj verdát, vagy akármi, annyi lehetőség van... találd meg magad és alkoss, mert ha így haladsz egyszer tényleg arra fogsz ébredni, hogy egy senki vagy.

Talán sok közhely volt az írásomban és elég összevissza írtam a dolgokat, de remélem segítettem.

17/f

2011. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Talán menj el bulizni. :)

Egyébként meg két dolog kell a sikeres csajozáshoz:

1) Legyél jóképű

2) Legyél gazdag"


Ha én járnék bulizni akkor sok pénzt elköltenék, így se vagyok gazdag, úgy meg még annyira se.

A bulizás és a sok pénz üti egymást:)

2011. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen korszakom, aztán most hogy a körülöttem lévő összes haverommal olyan dolgok történtek, amiket csodálom hogy elviselnek, már egyáltalán nem panaszkodok, örülök annak, hogy legalább apám és anyám van, nem kell a megélhetésért küzdeni és nem tett a világ egy idegroncsá
2011. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
deédes : ) az ilyen fiúk mindig nagyon aranyosak:'DD amúgy,mi születésnapja előtt 4nappal rákényszeritettük haveromat hogy 1 másik sráccal szólitgasson le lányokat buliba,utcán :DD kicsit utált minket akkor de utána szülinapjára már volt barátnője :)
2011. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!