Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem szörnyű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szörnyű, hogy manapság szextől számítják a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
A csók már olyan alap, mint pl. a kézfogás.
2011. júl. 29. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem mindenki úgy számítja a magáét, ahogy neki tetszik. Nekem ez nem fáj. Én is onnan számolom a magamét, ahonnan nekem tetszik.
2011. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez van... Amikor én voltam 15, még lek*rváztuk az olyan lányokat, akik már akkor csókolóztak. Ennyit változott a világ 10 év alatt.


25 N

2011. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, baj.

Ahogy az is, hogy már alap, hogy mindenki lefekszik az első fiúval/lánnyal, akivel jár, és minél hamarabb, annál jobb. Ahogy az is baj, hogy sok párkapcsolat már csak a szexről szól.

Én jól nézek ki, ő jól néz ki, összejárunk szexelni, aztán rohanunk haza, mert beszélgetni nem tudunk, és nem is bírunk ki egy légtérben 5 percnél többet. De dugni jó.


Szánalom.

2011. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én speciel a csóktól számolom. :) Ha valaki a szextől...váljon egészségére.

2011. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valakivel komolyan gondolom a kapcsolatot,azért nagy vízválasztó az első szexuális együttlét. De az azt követő pár együttlét is.

Akkor derül ki,hogy valójában meg van-e szexben is az összhang.

2011. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értem miért zavar bárkit, hogy ki mikortól számítja a kapcsolatot. Én is onnan számítanám igazán. Akkor már testileg és lelkileg is összetartozunk.

Jól mondta az előző, ez vízválasztó dolog.

2011. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!