Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan lanyok akik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xaba89 kérdése:

Vannak olyan lanyok akik az elso pasijukkal hazasodnak ossze?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 05:02
1 2
 1/11 josek ***** válasza:
59%
vannak,, én is olyan nőt vettem el, hülye voltam
2011. szept. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
miert voltal hulye?
2011. szept. 7. 05:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Én is az első pasimhoz mentem hozzá és nem bánom. Már 8 éve együtt vagyunk, ebből 4 év házasságban. Szeretjük egymást.
2011. szept. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
A barátnőmnek én vagyok az első...3 éve vagyunk együtt. Mindig tartok attól a mondattól, hogy sajnálom, még nem éltem eleget, és szeretnék bulizni járni, más pasikkal lenni, stb. mert ez egy sablonszöveg az ilyen lányoknál.
2011. szept. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.30 éve házasodtunk össze.
2011. szept. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőmet (22 éves) most jegyezte el a barátja, akivel 13 éves koruk óta együtt vannak :)
2011. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg :) 4 éve vagyunk együtt és lassan felmerül az eljegyzés, remélem hamarosan megkér.

20/L; 22/F (mindkettőnknek a másik az első)

2011. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szep :) mert en is ettol felek baratnom 18 en meg 20 es 1 ev befejezem az egyetemet es el akarnam jegyezni... csak felek en is attol h bocs de nem eltem eleget kijelentestol pedig mar 2 eve egyutt vagyunk
2011. szept. 7. 10:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, vannak olyan emberek, akikre szerencsére nem hat az a "jaj nem éltem eleget, ezért megyek és dugok bárkivel" című orbitális népbutító baromság (pl. én és barátnőm). Egy biztos kapcsolatban olyan jó élet várhat, hogy ihaj, csak össze kell hozni.
2011. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

tágabb ismeretségi körömben van 2 ilyen is, úgyhogy van :)

ez a "nem éltem még eleget" meg úgy fasság, ahogy van, nem megölni akarod, hanem elvenni, nem? aki nem bulizós/minden este mással dugó fajta, az nem fogja ezt mondani. azt meg már észrevetted volna, ha olyan lenne.

2011. szept. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!