Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak azért tette,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak azért tette, mert be volt csípve? És ti hagytátok volna a helyemben? 15L

Figyelt kérdés

Kb 3 hete voltam a legjobb barátnőm szülinapi buliján, nem voltunk nagyon sokan, kb 10 személy, és volt ott 2 fiú, a barátnőm unokatesói, mindkettőt ismerem nagyon jól. Aztán kb 2 fele, egy másik barátnőmmel kimentünk, mert kicsit rosszul éreztem magam(nem azért, mert ittam,hanem mindent ettem összevissza, és a torta nem esett jól) Kijött ez a 2 fiú is, és a nagyobbik elhívta a barátnőmet, és a 17 éves pedig engem sétálni, a kertben. El indultunk, sokat beszélgettünk, mindenféléről, suliról is, meg mikor mi jutott eszünkbe, és aztán kb fél óra után mondtam hogy vissza kéne már menni, és akkor ő meg akart csókolni. De viszont én nem engedtem, kérdezte h miért, és mondtamh még korai...Azért nem engedtem, mert nem tudtam, hogy most komolyan gondolja,és tetszek neki, vagy csak be volt csípve..Ezután megpuszilt, és visszamentünk.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek miért csinálta?Most nem tudom komolyan tetszettem neki, vagy csak szórakozott, és más lánnyal is épp ezt megtette volna. Ti engedtétek volna a helyemben? 15L

(kérlek értelmes válaszokat adjatok)


2011. nov. 6. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy 15 éves, akinek van tartása... Szerintem jól csináltad, ha érdeklődik a bulin kívül is, akkor komoly, ha nem, akkor bárki mással is ezt tette volna a hangulat miatt.

20L

2011. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bírom ezeket a kérdéseket. Mégis honnan a büdös francból tudjuk, hogy mi a fenére gondol a srác így látatlanba főleg?! Amúgy grat tényleg, hogy nem került le rólad a bugyi. Szép volt.
2011. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 napietus ***** válasza:

ez ki fog derülni abból, hogy keres-e még. de mindenképp jól tetted.


29/n

2011. nov. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
kerdezd meg tole :) de komolyan :D ha nem mered eloben akkor fb-n rairsz megkerdezett h "mi volt az a multkori?" meg minden es majd o megmondja.
2011. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes voltál!

A mai kis ribik biztos hagyták volna magukat elsőre....

2011. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell téged azért az egekbe magasztalni ez lenne a normális :/ Csak sajnos kihaló félben vagy vigyázz magadra :) Ha keresni fog a buli után is akkor tetszel neki ha nem keres nyilván akárkivel megtette volna. Lehet csak fogadtak a haverjával hogy fel tudnak titeket szendi... Mai fiatalság :D
2011. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat!
2011. nov. 6. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!