Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért alázzák ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért alázzák ennyire a lányokat/nőket?

Figyelt kérdés
Egy rakás olyan kérdés van itt ( na meg persze válasz) , amiben a nőket/lányokat alázzák. Miért?
2011. júl. 30. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
szerintem párhuzamosan alázzák itt a másik nemet,pedig tisztelni kell egymást,mert a férfiaknak a nőkre,a nőknek a férfiakra van szüksége de majd a kis tinik is rájönnek ha elég érettek,felnőttek lesznek
2011. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam még férfiakra vonatkozó kérdést lányoktól, amelyben ne alázták volna a férfiakat.
2011. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak tinik csinálják ezt.
2011. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Provokáció

2. Sértett gyerekek (fiúk) így adják ki a dühüket

3. Névtelenül mindenkinek nagy a pofája

4. Pszichológiai dolgozathoz ideális a hely

5. Sok a hülye, ...egyre több

6. A másik oldalra is van példa

7. Nyári szünet van

8. Könnyebb mást okolni, mint saját magukban megtalálni (belátni) a hibát

2011. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Én csak azt szoktam írni, h felszínesek és csak a külsőségek érdeklik őket, de az igaz is.
2011. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok,sohasem aláztam a férfiakat, nő vagyok ellenben sokkal több bajom volt/ van a nőkkel,a férfiakkal jobban lehet dolgozni,és könnyebb kijönni, aki meg ezt csinálja éretlen tuskó akár tini akár nem,könnyű mindig a másik nemet okolni,egy kapcsolatban mindkét fél ugyanúgy hibás ha pl megcsalásról van szó,nekem semmi bajom a férfiakkal 21L
2011. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet butaság, de bizonyos kérdéseknél ill. kommenteknél azt vettem észre hogy szinte tényleg csak a vita és a másik leteremtése a cél.

Talán van benne egy kis olyan is hogy akik a való életben nem mernek kiállni az igazukért, az elfojtott agressziót itt anonim módon kiadhatják magukból.


Nekem van egy ilyen sejtésem, de elnézést ha tévednék.

22/F

2011. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Saját magukat alázzák.

20L

2011. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
na mégis miért? hülye kérdés...
2011. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megy az alázás oda vissza...de igazából semmi értelme egy-két ember miatt egy egész nemet okolni, hisz' nem ismerhetjük a világ összes lányát/nőjét-fiúját/férfiét. Majd ha mindenkit egyenként ismerünk már, és rájövünk, hogy töke gyforma tényleg mindenki,akkor általánosíthatunk....de ez lehetetlen,szóval az biztos, hogy vannak kivételek mindkét oldalon! csak meg kell egymást találni, ami viszont kemény dió tényleg...De nem szabad feladni, és hátha egyszer sikerül...Ln már kétszer azt hittem sikerült megtalálnom a kivételeket, de tévedtem..az élet meg megy tovább, nem dobálózok ezmiatt azzal, hogy minden csaj r*banc...mert ez nem így van...



18/F

2011. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!