Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudom melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom melyiket válasszam.

Figyelt kérdés

Van egy barátom. Több mint 8 hónapja járunk de annyi baja van hogy teljesen kiakaszt. De viszont nagyon szeretem:(. Nem tudnám az életemet elképzelni nélküle. De nemrég megtetszett egy másik fiú is akinek én szintén bejövök. Félek hogyha a barátomat elhagyom és összejövök a másik fiúval nem fogom kibírni, akkor sem ha beletudok szeretni. Mit kéne tennem?

A válaszokat előre is köszönöm:)


2011. júl. 30. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Ó hát csak ennyi próblémája van egy nőnek......
2011. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
ne hagyd el a pasidat. csald meg a másikkal.
2011. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán nagyon szeretnéd a mostani barátodat, akkor nem tetszett volna meg a másik! Én is voltam ilyen helyzetben.

Ismerd meg a másikat is. Gondolom nem valami jó egy olyan pasi mellett, mint irtad hogy sok a baja, és mi lesz majd később?


Én a helyedben a másodikat választanám, én is így tettem és most nagyon boldog vagyok.

Persze kell egy kis idő ameddig elfelejted a mostanit, de eleinte nehéz, de az idő segít.

Gondold át, ha igazán szeretnéd, biztosan nem tetszene rajta kívül más is! Tapasztalat.

2011. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerd meg a másikat, de először csak barátkozz vele. Egyébként tudja, h van barátod? Mert, ha nem, az még okozhat nehézségeket. De, ha tényleg szereted a barátodat és ő is téged, észre fogja venni, ha a másik srác hatással van rád, ha miatta kicsit máshogy viselkedsz. De, ha titkolózol, akk légy óvatos, mert könnyen lehet, h végül két szék közül a pad alá esel.
2011. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!