Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy döntsem el, hogy melyikük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsem el, hogy melyiküket válasszam?

Figyelt kérdés

Van két srác. Mindkettő bejön, és én is tetszem mindkettőnek. Nagyon rövid ideje ismerem őket, és még egyik sem kezdeményezett. Az egyik ugyan jobban tetszik, vele ilyen első látásra szerelem, viszont ő az a tipikus menő srác, akiért mindenki odavan, így hiába tetszem neki, nem biztos hogy szeretne bármi komolyabbat, de ki tudja. A másik is tetszik, viszont nem volt olyan nagy hatással rám mint az előző. Ő kedves, vicces, aranyos, és nála tutira tudom hogy összejönne vele a dolog. Viszont ha összejövök vele akkor tuti elszalasztom az előzőt, de ha az elsőre várok, akkor könnyen előfordulhat a "padlóra a két szék közül"

Nem kérem, hogy döntsetek helyettem, csak nem tudom, hogy döntsem el


2011. júl. 15. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Dobj fel 1 érmét.

Menj el tenyérjóshoz.

Menj el kártyajóshoz.

2011. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Setis ***** válasza:
63%

Adok szempontokat:

-Melyikkel lennél önmagad?

-Melyikkel lennél boldog?

-Melyikben bíznál meg?

-Melyik tulajdonság a fontosabb. A menőség vagy a vicces, kedves, aranyos.


Remélem segítettem, szép estét.

2011. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
most zat kéred hogy helyetted dönsük el?
2011. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
azt válaszd amelyikbe később szerettél bele, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, akkor nem szerettél volna bele a másodikba
2011. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagy dilemma.


Szerintem szimplán akaszd fel magad.Hidd el ez a legjobb döntés.Legalább eggyel kevesebb csirkeagyú nőstény fogja rontani ebben az országban a levegőt.

2011. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a második elég elgondolkodtató, de azért hozzátenném, hogy az elsőbe nem csak az tetszik, hogy menő, hanem komolyabb, szintén kedves srác, csak hát úgy néz ki, hogy mindenkinek ő tetszik, és ezt tudja is.
2011. júl. 15. 22:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Aki jobban tetszik ez szerintem teljesen egyértelmű.
2011. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
utolsó.. egyikbe se szeretett bele irta hogy egyik tetszik neki a másik jobban emg stb..
2011. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a menőbe én is szerelmes vagyok, szóval válaszd a másikat :D a menővel én sem járnék, mivel minden szép lány (köztük akkor teis) kell neki :D 19/L
2011. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

bocs utolsó enm neked mondtam mer mikor választ irtam akkro még ő volt za utolsó :

A válasz megírásának időpontja: ma 22:56

2011. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!