Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, mitől olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mitől olyan szépek az ázsiai lányok/nők?

Figyelt kérdés
Szerintem a legszebbek az ázsiai lányok/nők, és ezt rajtam kívül sok férfi gondolja így. Hihetetlenül vonzóak, csak nem tudom, hogy miért !? Szerintetek? :)
2011. júl. 30. 22:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ha már linkelünk, ne a végleteket :)


Tessék, magyar model:

[link]


Ázsiai model:

[link]

2011. júl. 30. 22:27
 12/19 anonim ***** válasza:
14%
Magyar csajok a legszebbek!
2011. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én imádom a thai nőket és a perzsa nőket.


[link]

2011. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mitől, de engem is nagyon megfognak az ázsiai lányok. Az a gyönyörű tekintet, szép arc... ha szabad most is megjegyeznem van egy ázsiai lány ismerősöm és ő is nagyon szép :)
2011. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Ó, és még külön köszönöm neked ezt a kérdést, mert már rég beszéltem azzal a lánnyal és már nem tudom, hogy megismerne-e. :D
2011. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azért közöttük is vannak csúnyák, mint az európaiak között is.
2011. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nos, alapvetően az táplálkozási szokásaik miatt sokkal egészségesebb és szebb a bőrük (legalábbis többségüknek), ezenkívül az európaiakénál kisebb, csinos törékeny testük valószínűleg ösztönösen bekapcsolja a pasiknál az "erős férfi vagyok, aki megvéd" gombot :))

Emellett a világos bőr-sötét szem kontraszt is külön szépséget ad nekik^^

2011. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

szerintem a szemuk miatt olyan szepek,mag a kicsi orruk miatt...babaarcu a tobbseg,attol olyan aranyosak..altalaba az europai nokre is akkor mondjak hogy szep,ha babaarcuak..

en pl babaarcu vagyok,pedig nem vagyok azsiai..kicsi orrom van,az arcformam is olyan,ha oldlbol nezed az arcom,akkor olyan mintha egyenes lenne..mint neki

[link]

azonkivul a szemeim mandulavagasuak..baratnoim is azzal viccelnek ha megismerunk valakit,vagy ha bemutatnak valakinek azt mondjak hogy kinabol jottem:))es elhiszik..de a hajam az barna:)

2011. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
elozo vagyok..ezt talaltam akihez a legjobban hasonlitok,meg a haja is barna [link]
2011. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!