Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek ma már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek ma már olyan lányok, akik szépek és egyben kedvesek, szeretnivalóak is?

Figyelt kérdés

Minden felé csak bulizós, mindenkivel lefekvő, buta, semmi tiszteletre nem méltó lányokat látok, aki nekem tetszik azok között.


Nappal kéne ismerkednem, hogy normális lányt találjak vagy már végleg kivesztek a szeretetemre méltó, cuki, kedves, vonzó lányok?


2011. okt. 3. 19:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Cry :'(
2011. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Hülye kérdés. Tuti lesz 4 ilyen álszent válasz 10 percen belül:


1. ne általánosíts

2. nagyon sok lány van aki nem ilyen

3. csak őket te nem veszed észre

4. a lányok nem ilyenek

2011. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Általánosítasz, igenis vannak még jó csajok, akik normálisak is. Nem is kevés, de valóban a kur vák vannak többségben.
2011. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem, csak sírás helyett jó helyen kéne körbenézni és nem éjszakai bulikban.
2011. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

"Nem, csak sírás helyett jó helyen kéne körbenézni és nem éjszakai bulikban."


Ezt kifelejtettem. Ez az 5. H nem jó helyen kersel.

2011. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

én ilyen vagyok, csak nem ismerkedek netről.

am meg nyisd ki a szemed mert sok hozzám hasonló lány van még, csak te őket nem veszed észre, mert átlagos kinézetünk van. eltűnünk a tömegben.

L/19

2011. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Van csak neked nem lesz soha.
2011. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Te mit parázol ezen? Csak kapd el őket, aztán dugd meg. Hidd el így a jobb. Az evolució így akarja úgy látszik
2011. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és nagyon nehéz találnom valakit. Mert ugyanezt keresem a férfiakban, legyen rendes, kedves szeressen szeretni és hagyja is magát szeretni, értékeljen, stb..stb..

Tényleg nem tudom hogy hol lehetne ismerkedni, éjszakai szórakozóhelyek nálam is kilőve... utcán nem nagyon lehet... munkahelyen sem... társkeresőn sem... akkor?

:(

2011. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
hát szerintem találsz majd, de tényleg nem discóban kéne ismerkedni. persze ott is vannak szép és kedves lányok, de nézz körül inkább vagy a suliban, vagy akárhol: mozi, színház... én pl. nem vagyok csúnya, és kedves is vagyok, csak bíztatásként mondom, hogy léteznek olyan lányok, csak nézz körül! ;)
2011. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!