Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek olyan lányok, akik szépek, vonzóak és kedvesek, értelmesek, szeretnivalóak is egyben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 13:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
70%
Sajnálatos módon nem gyártanak ilyen modelleket.
2011. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem vannak ilyen lányok. Kérdező, te melyik tulajdonságot hiányolod?
2011. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
Vannak, csak azokat nem érdekled.
2011. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 napietus ***** válasza:
54%
ha nem a női nem enbloc szidása a cél, akkor inkább arra keresd a választ, hogy az ilyen lányok miért nem keresik a társaságodat.
2011. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
Vannak de már régesrég foglaltak
2011. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 napietus ***** válasza:
71%

meg ezek olyan általánosságok. nem szép kell legyen általánosságban, az kell, hogy Neked tetszen. hiába szép mindenki más szerint ha neked nem eseted. kedvesség sem egzakt, nem lehet valaki mindenkivel szemben kedves, lehet, hogy mással kedves de veled nem. értelmes, mihez képest. szeretnivaló pedig az, akit te tudsz szeretni.


magyarul te azt kérdezed, miért nem találkozol olyan lánnyal, aki megfelel a te szubjektív elvárásaidnak tökéletesen, és te is az övéinek. erre egy idegen (se én, se más) nem fog tudni választ adni.

2011. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 A kérdező kommentje:
a szép alatt értelemszerűen azt értettem, hogy nekem TETSZIK
2011. okt. 9. 13:14
 8/75 A kérdező kommentje:
Inkább az a baj a lányokkal, hogy mind elítél a külsőm miatt és ezért még esélyt sem adnak az ismerkedésre.
2011. okt. 9. 13:15
 9/75 anonim ***** válasza:
13:12 ment a zöld kéz ,nincs más hozzá fűzni valóm. De van ilyen lány!!!!
2011. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:

én ilyen vagyok csak annyiszor bántottak meg pasik, hogy kapcsolatfóbiám lett.

így inkább forever alone!

20/L

2011. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!