Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában mennyi idősen kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mennyi idősen kezd szélesedni a lányok csípője?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban lettem 15, nekem még egyáltalán nem, az osztálytársaim nagy részének sem igazán. Viszont a nagyobb lányoknak olyan gyönyörű nőies...
2011. szept. 24. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
énis annyi vagyok de nekem már széles a csípőm már megvan a nőies alakom de mindnekinek más:) nekem is nagyon sok olyan ismerősöm van akinek még nem.
2011. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok,nekem kb 1 éve.Nagyon utálom mert rettentően széles..csúnya:(
2011. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mus musculus ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy a feltűnően széles csípőjű csajoknak már 12-13 éves korukban olyan, az "átlagosan szélessel" rendelkezőeknek pedig 14 és 17 éves koruk között türemkedik ki, szóval még van remény, de az is meglehet, hogy te nem vagy olyan típus.
2011. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mérnem figyeltél oda biologia orán???
2011. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hiába figyeltem oda, csak a pubertás kezdetét mondják el, mely nem feltétlenül jelenti azt, hogy vele egy időben kezd szélesedni a csípő is. Amúgy ameddig semmit sem tudsz rólam, jobb lenne, ha nem mondtál ilyeneket. Az ország egyik legjobb középiskolájába járok...
2011. szept. 24. 15:30
 6/11 anonim ***** válasza:

tényleg változó, 14-17...úgyis elkövetkezik neked is ne várd, mert csak nőni fog. :P


Nagyon nem tetszettem magamnak 17-18 évesen, mivel a melleim sem nagyok, így a csípőm miatt olyan körtés alakom lett. Most 2o évesen hm, megelégettem, mert belegondoltam, mi lenne ha nagyobb lenne.


Szóval max 17 évesen már nőiesek a lányok. :)

2011. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Anyukám családjának semmi csípője nincs, apukáméknak pedig már túlzottan széles...
2011. szept. 24. 15:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem 18-20 éves korom között lett igazán nőies alkatom, akkor lett szép a mellem, és észre sem vettem mikor szélesedett a csípőm. Szóval simán változhatsz még.

21/L.

2011. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Minden lány/nő máskor érik.(megnő a melle szélesedik a csípő stb,stb) Ez általában 14-16 éves kor között történik ,de minden nőnek más... egyik ismerősom nem viccelek 11 éves de úgy néz ki mint egy gyönyörű 17 éves magasságra,női alakra kb mindenre..(by the way az mit dob hogy 11 évesen modell?)

2011. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50 évesen
2011. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!