Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kollégám kezd picit máshogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kollégám kezd picit máshogy viselkedni velem, szóbahozzam ezt?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, aki mostanában máshogy viselkedik velem. Diákként dolgozom ezen a munkahelyen, több osztályon is dolgoztam már náluk. Éppen ezért rengeteg embert ismerek, elégedettek a munkámmal, talán épp ezért a legtöbben kedvelnek, örülnek nekem ha megyek dolgozni. Ezzel azt akarom mondani, hogy alapvetően mindenki "szeret", de ez most más picit. Szóval ez a bizonyos kollégám a múltkor nagyon megörült nekem és megölelt mikor találkoztunk. Tudni kell, hogy 8 hónapja dolgozom itt folyamatosan sokszor havi 15-20 napot, de nem mindig ugyanazon az osztályon. Vele akkor már kb 2 hónapja alig találkoztam mert mindig máshol dolgoztam. Szal összetalálkoztunk és megölelt, egy "Jajj de jó, hogy látlak, gyere már had öleljelek meg, mikor jössz hozzánk melózni?" mondat kíséretében. Nem volt ebben igazából semmi, szimpla baráti ölelés, többen voltunk, más kollégák is voltak ott. Biztos vagyok benne, hogy ő se gondolt többet bele ebbe baráti ölelésnél. Egyébként sokkal idősebb nálam, bár pontosan nem tudom hány éves, de sztem 40-50 között lehet. Nős, a feleségét is gyakran emlegeti mindig nagy szeretettel, szal biztos hogy nem közeledni akart. Én nem is lennék rá vevő, nem hiszem hogy bármi okot adtam volna rá. Meg amúgy nagyon jól kijövünk, szeretek vele dolgozni. Mostanában viszont többször előfordult, hogy összefutottunk és megölelt, 2X is. Mondjuk látszott is rajta, hogy szar napja van és totál ki van mostanság, szal lehet hogy tényleg csak egy kis támasz kellett neki. Csak engem nem igazán szoktak ölelgetni. Lehet ezért fura ez nekem még kicsit. Meg mindig mosolyog rám ha meglát, kedves velem, múltkor azt mondta, hogy "Én úgy imádlak téged". De ezt ilyen vicces stílusban, szal nem úgy mint valami vallomást. Kérdésem az lenne, hogy ez mi szerintetek? Rákérdezzek, hogy mi ez vagy csak cikis helyzetbe hoznám saját magam? Ja amúgy mások előtt nem mondott ilyet h imád, szal nem hozott soha kényelmetlen helyzetbe, csak zavar, hogy nemtudom mi is ez.

20/L


2011. júl. 31. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell megkérdezned, mert ha esetleg csak barátilag ölelget ( ami elég valószínű ) akkor csak saját magadat hozod ezzel kellemetlen helyzetbe. Én a te helyedben nem kérdeznék semmit. Ha többet akar mint barátság, akkor majd úgyis tudatni fogja veled, hiszen ha ölelgetni, meg ilyeneket mondani mer, akkor majd azt is el fogja merni mondani ha esetleg tényleg többet akar, és majd akkor mondd meg neki erről a véleményedet. Viszont addig amég nem tudod biztosra, feleslegesen hoznád magad kellemetlen helyzetbe előtte. Szerintem egy 40-50 éves ember megfogja mondani ha akar valamit. Addig is meg szerintem ne törődj ezzel :) Egy kérdés: Neked tetszik a férfi? Mert ne haragudj de kicsit úgy tűnik, hogy igen, mert különben nem érdekelne téged, hogy miért ölelget. Bár ez csak az én személyes véleményem, természetesen te tudod jobban, hogy mit érzel és mit nem.
2011. júl. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tetszik. Mint embert nagyon megkedveltem, szeretek vele együtt dolgozni, de ennyi. Én rá soha nem gondoltam férfiként.
2011. júl. 31. 01:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért érdekel a miértje ennek a dolognak, mert általában nem szoktak csak úgy ölelgetni. De nem is szeretném elcseszni a baráti viszonyunkat azzal hogy rákérdezek, hogy miért van ez és esetleg azt hiszi hogy én többet gondoltam ebbe a dologba.
2011. júl. 31. 01:32
 4/6 anonim ***** válasza:
ajanlom figyelmedbe ezt a korabbi kerdest, sok a hasonlosag, van par kulonbseg is ahogy latom. talan hasznos lesz szamodra.
2011. júl. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. júl. 31. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Ő nem a főnököm ez tuti különbség, és ahogy látom ők összejöttek, köztünk meg tuti nem lesz semmi. Én nem akarok tőle semmit. Pont azért foglalkoztat a kérdés, mert ha esetleg ő akarna tőlem többet, mint ami most van, akkor jó lenne gyorsan tisztáznom vele, hogy részemről ez nem lehetséges.
2011. júl. 31. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!