Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? ( már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? ( már járunk, de még nem taliztunk)

Figyelt kérdés
Szóval egy fiúval nagyon sokat beszélgettem fészen, aztán pár napja megkérdezte, hogy járnék e vele, én meg azt mondtam, hogy igen. Még nem találkoztunk ő is csak képen látott engem és én is őt. Azt mondja fülig belém szeretett ..de szerintetek úgy is belém tudott szeretni, hogy nem látott élőben és csak neten beszéltünk? Szerinte a küldő nem számít és ő a belsőmbe szeretett bele, legalább is ezt mondta! Na most az a helyzet, hogy én is belé szerettem legalább is azt hiszem, mert ha nem beszélek vele nagyon hiányzik és mindig rágondolok, ha csak beszélünk is rendesen reszketek és fura érzés van az egész testemben, nagyon aranyos fiú. Nekem külsőre is bejön, de félek, hogy neki élőbe nem fogok bejönni.. mert képeken azért csak másabb, mint élőben. Ráadásul nem vagyok egy nádszál kisasszony 4-5 kiló felesleg van rajtam, ami lehet, hogy képeken nem jön át..és annyira félek, főleg, hogy strandon akar találkozni velem. Nem akarok csalódni mert beleszerettem és rettegek tőle, hogy az első tali után azt mondja, hogy mégsem akar tőlem semmit és szakít velem :( Mit tegyek, azóta elkezdtem fogyózni is.. 2-3 hét múlva talizunk azt hiszem, mert nekem nem jó csak akkor, remélem várni fog annyit,nem akarok elveszíteni :S
2011. júl. 31. 18:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, remélem érthető!
2011. júl. 31. 18:07
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
TI NEM JÁRTOK,az nem járás,hogy nem is ismered,nem is találkoztál vele
2011. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Félelmed alaptalan, de ezt a helyzetet járásnak nem nevezném.
2011. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
gondolom te csak a kérdéset olvastad el és azt nem ami alatta van! :)
2011. júl. 31. 18:10
 5/14 A kérdező kommentje:
2. igen tudom, hogy nem nevezhető annak, még!
2011. júl. 31. 18:10
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Csak akkor tudhatod meg, mi a helyzet, ha találkozol vele
2011. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

húú én is hasonló helyzetben voltam:)

nekem az volt hogy a srácot ismertem régebbről de akkor csak így látásból, nem is beszéltünk... és elkezdtünk fészen irogatni és ő is ilyeneket írt hogy szeret... amitől én eléggé megijedtem, mert féltem hogy ha találkozunk akkor megváltozik a véleménye... de szerencsére nemígy volt.:) nagyon jól sikerült a randi és most gyakorlatilag együtt vagyunk csak hivatalosan még nem kisebb okok miatt:)

szerintem ne izgulj, főleg hogyha azt mondja hogy neki a külső nem fontos:) hajrá;)

2011. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mivel még nem ismeritek egymást, szóval nem jártok,meg nem is találkoztatok így nem is igazán lehettek szerelmesek,könnyű azzal dobálózni,hogy szeretem meg ilyenek,aztán csak a neten beszélgettetek, szóval sztem felesleges aggódnod,majd úgyis csak akkor tudod meg kedvelitek-e egymást ha már végre élőben is megismerkedtek
2011. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Csak mégis kicsit ijesztő, hogy már eleve úgy megyek oda hogy "járunk" :)
2011. júl. 31. 18:20
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Mi is így voltunk:) Már msnen megszerettük egymást, aztán mondta hogy nem bír várni, míg találkozunk, és már elkezdtünk járni és mikor láttam őt, nem volt furcsa:) Csak az elején hogy ott van személyesen is aztán minden jól ment:) Puszit adott először:)

1 éve együtt vagyunk lassan:)

2011. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!