Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? ( már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? ( már járunk, de még nem taliztunk)

Figyelt kérdés
Szóval egy fiúval nagyon sokat beszélgettem fészen, aztán pár napja megkérdezte, hogy járnék e vele, én meg azt mondtam, hogy igen. Még nem találkoztunk ő is csak képen látott engem és én is őt. Azt mondja fülig belém szeretett ..de szerintetek úgy is belém tudott szeretni, hogy nem látott élőben és csak neten beszéltünk? Szerinte a küldő nem számít és ő a belsőmbe szeretett bele, legalább is ezt mondta! Na most az a helyzet, hogy én is belé szerettem legalább is azt hiszem, mert ha nem beszélek vele nagyon hiányzik és mindig rágondolok, ha csak beszélünk is rendesen reszketek és fura érzés van az egész testemben, nagyon aranyos fiú. Nekem külsőre is bejön, de félek, hogy neki élőbe nem fogok bejönni.. mert képeken azért csak másabb, mint élőben. Ráadásul nem vagyok egy nádszál kisasszony 4-5 kiló felesleg van rajtam, ami lehet, hogy képeken nem jön át..és annyira félek, főleg, hogy strandon akar találkozni velem. Nem akarok csalódni mert beleszerettem és rettegek tőle, hogy az első tali után azt mondja, hogy mégsem akar tőlem semmit és szakít velem :( Mit tegyek, azóta elkezdtem fogyózni is.. 2-3 hét múlva talizunk azt hiszem, mert nekem nem jó csak akkor, remélem várni fog annyit,nem akarok elveszíteni :S
2011. júl. 31. 18:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod a súlyod miatt, ha emiatt dobna, akkor nem veszítenél sokat. Azért ilyedsz meg, mert arra gondolsz, h jártok. Ne gondolj erre. Gondolj arra, h randiztok, ez az első randitok. Aztán, majd kiderül, h élőben is kedvelitek-e egymást, úgyértem más írogatni és ténylegesen talizni, az is lehet, h élőben nem jön össze, nem azért, nem akarlak elilyeszteni, csak azt mondom, h ne legyenek olyan nagy elvárásaid.
2011. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ne eld bele magad . 1altalan nem nevezheto jarasnak.en is voltam ugyan ilyen helyzetbe es mikor talalkoztam a csajal egy hatalmas csalodas volt a reszemrol . -20 as IQ javal le esett az allam mikor dumaltunk ! talalkozz vele es akor dol el minden 21/F
2011. aug. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az utolsóhoz. Nem akarlak elkeseríteni, de az amit te ismersz belőle, nem biztos, hogy a valóság. Ezért veszélyes interneten ismerkedni: ott az ember olyannak mutatja magát, amilyennek szeretné. Aztán ha találkoztok, lehet, hogy óriási csalódás lesz a vége... De kívánom, hogy ne így legyen. (:


A kilókkal kapcsolatban pedig: ha 4-5 kilóért dob, akkor egy kretén. Ennyi.


22L

2011. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Bogee123 ***** válasza:
100%

Amiket leírtak az előttem lévők, mind szép és jóó...viszont szerintem sem kell lefogynod mert 4-5 kg felesleg irtó kevés. Hogyha tényleg élőben is tetszeni fog, akkor szabad a pálya...de vigyázz, olyan helyre menj, amit te is ismersz és forgalmas, ne egy elhagyatott telepre, mert bármi megtörténheet...remélem hallottad Megan Meier esetét...ő egy netes flörtölés miatt felakasztotta magát, és a pasi nem is létezett. Én járásnak mondanám ezt, akkor hogyha írtok egymásnak romisabb üziket is. Sok sikert csajszii :)

12/L

2011. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!