Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem jon oda hozzam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jon oda hozzam, miert csak nez?

Figyelt kérdés

Par honappal ezelott ram volt szallva egy srac(olelt, bokolt, bujt hozzam), de en nem hagytam neki, mindig eltoltam. Majd ra egy honapra megemlitette, hogy emlekszem-e arra a bulira, amikor fuzott engem; majd azt mondta, hogy van bennem valami, amire buknak a ferfiak(legalabbis o). E ket alkalomkor ott volt velunk egy kozos ismeros is.

Par nappal ezelott azonban az tortent, hogy egy rendezvenyen o is ott volt. Egesz este azt lattam, hogy az esetek 80%-aba mikor raneztem, o engem bamult. Csak egesz este nezett, nem jott oda hozzam. A baratnomet pedig odahivta magahoz.


2011. júl. 31. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
ha elutasítottad, akkor mit vársz, hogy majd a végtelenségig próbálkozik? azért annyira ő sem hülye, és gondolom azért hívta oda a barátnődet, hátha róla letudja csalni a bugyit, ha már rólad nem sikerült...
2011. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert elég egyértelműen tudtára adtad, h nincs esélye nálad.
2011. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Mivel eltoltad magadtól, gondolta nem kell neked, a barátnődet csak azért hívta oda hogy téged féltékennyé tegyen és valld be hogy neked is bejön, különben mi a shitnek foglalkoznál vele.. Még mindig bejössz a srácnak, ezért néz, és szerintem várja az alkalmat, hogy te lépj..

Másik esetbe pedig egy elmebeteg állat aki beakar cserkészni, a barátnőidet felhasználva megtud rólad minden információt, majd egyik este elkap és megerőszakol, majd megöl!

2011. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A baratnomet jol ismeri es joba van velem. A csajnak komoly kapcsolata van, jovore ferjhez is megy. Nem eloszor csinalja ezt a srac. Ezelott egy jo honappal egy masik csajnak kialltott oda(rajtuk kivul meg 3-an voltunk ott), hogy meg jon neki egy vallaomassal.
2011. júl. 31. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszti válasza az utolsó szóig igaz! Minden, amit csak leírt! Én magam sem tudtam volna szebben és érthetőbben megfogalmazni!
2011. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!