Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed első ránézésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed első ránézésre?

Figyelt kérdés

kort is tippelj ha lehet


[link]


2011. júl. 31. 21:37
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Sajnos már 6 éve egyedülálló vagyok. Sportolni, mozogni nagyon szeretek. Valóban sok a munkám, de azért annyira mégsem. Az embereket már egyáltalán nem szeretem, mert sokat bántottak/bántanak. Családom nincsen, se testvéreim. Így teljesen egyedül vagyok és úgyis érzem magam, még így 34 évesen is. Kész vicc. Azt hittem ez változni fog, de mégse...
2011. júl. 31. 23:49
 32/41 anonim ***** válasza:

látszik a passzív válaszaidon,hogy se kutyád,se macskád.

de a béféléé forduló tudatállapotodat és ha a nagy egódat fogod követni soha nem fogsz normális párt találni magadnak.

2011. júl. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Szerintem Te egy meleg szívű érzékeny nő vagy, aki valamikor lelke teljes naivitásával fordult az emberekhez, az a forróság, ami benned van vitt közel a másikhoz, és mivel érzékeny lelkű vagy, meg akartad mutatni lelked szépségét is. De ez a túlzott nyíltság veszélyeket is takar, sebezhetővé teszi az embert, és meg is sebeztek. Mert olyan emberek előtt tártad föl magad, akik előtt nem kellett volna.

Most már viszont ez uralt el Téged. Nagyon vágysz egy társra, emberi közelségre, és érzed, hogy ezt meg is kell kapnod, hiszen olyan szép vagy, és olyan jó tudnál lenni hozzá. De mégis, amíg ezt a sérülést magadban nem tudod elrendezni újra és újra Te magad leszel saját boldogságod megakadályozója.

Egyszerre van benned a vágy a másik közelségére, és az ettől való félelem is.

De ez csak megérzés egy fénykép alapján.

33/F

2011. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Nagyon szép!Vajon belülről is az?
2011. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Azt nektek kell eldönteni!
2011. aug. 3. 00:14
 36/41 anonim ***** válasza:
Ahoz meg ismernünk kellene^^
2011. aug. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

"Szerintem Te egy meleg szívű érzékeny nő vagy, aki valamikor lelke teljes naivitásával fordult az emberekhez, az a forróság, ami benned van vitt közel a másikhoz, és mivel érzékeny lelkű vagy, meg akartad mutatni lelked szépségét is. De ez a túlzott nyíltság veszélyeket is takar, sebezhetővé teszi az embert, és meg is sebeztek. Mert olyan emberek előtt tártad föl magad, akik előtt nem kellett volna.

Most már viszont ez uralt el Téged. Nagyon vágysz egy társra, emberi közelségre, és érzed, hogy ezt meg is kell kapnod, hiszen olyan szép vagy, és olyan jó tudnál lenni hozzá. De mégis, amíg ezt a sérülést magadban nem tudod elrendezni újra és újra Te magad leszel saját boldogságod megakadályozója.

Egyszerre van benned a vágy a másik közelségére, és az ettől való félelem is.

De ez csak megérzés egy fénykép alapján."


Azta, Jósolsz nekemm????

2011. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Szép nő, szerintem olyan 35 év körül van. A bőrén látszik, főleg a szeme körül. Talán kevesebb alapozó meg púder kevésbé hangsúlyozná ki. Vagy nem tudom:)
2011. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
sztem max ólyan 25:D
2011. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Smink nélkül nem nézne ki 30 alattinak a csajszi. Tuti afölött van.

Egyébként szépek a vonásai, jó csaj.

2011. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!