Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek undorító?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek undorító?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne hogy 1éve együtt vagyok a párommal,eddig szexeltünk is de én a magam részéről többre vágyom.Ki szeretném elégíteni orálisan is..viszont félek hogy utána undorodna tőlem,ha megcsókolnám vagy valami..szerintetek ez undorító? mertén vágyomrá hogy még több örömet szerezzek neki.:)
2011. júl. 31. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Hogy lenne már undorító?:D
2011. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem undorító
2011. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne undorító? Mondd el neki is ugyanezt amit ide leírtál, és szerintem még örülni is fog neki :)
2011. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Igazából hülyeség volt az undorító szót használni..csak attól félek hogy utána meg nem csókolna meg,vagy pedig nem sokszor..de majd megosztom vele a problémámat,és remélem tényleg örülni fog neki.:)
2011. júl. 31. 21:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem undorító teljesen rendben van!
2011. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ő fog téged csókolni egésznap inkább.
2011. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

semmi undorító nincs az orális szexben, sőt!! :) ;) sajnos az üzidből nem derült ki, h fiú vagy-e vagy lány..

én lány vagyok(20) és a bnőim nem értenek egyet velem.. elvárják, h a párjuk orálisan kielégítse Őket, viszont semmi pénzért nem sz*pnák le utána a hapsit.. (sztem ha kapsz, adj is :)..) am az én pasim nem csókol meg ha lenyelem.. azt mondja, nem akarja érezni a saját g*cije ízét

2011. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk általában nem szeretik a saját nedvüket a lányok meg szeretik a sajátjukat. Az orális szex király és egyáltalán nem undorító. Az utána való csók sem az, de ha a párodnak fóbiája van akkor narancslé az ágy mellé és szopás-nyalás után egy korty belőle aztán mehet a csók!


Fiatalok vagytok mi? :D

2011. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ő fog téged csókolni egésznap inkább.
2011. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
igen.:) amúgy lány vagyok..ő 19éves én 18.:) ha ez fiatal...:D és volt már többször is párkapcsolatom de most jött meg a "kedvem" hozzá.:)
2011. júl. 31. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!