Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar tőlem valamit a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit a pasi?

Figyelt kérdés
A parkba 3hete megtetszet egy pas.1 hétig egyfolytába nézett,mellénk ültek le a haverjaival stb. De egyszer észrevettem,hogy olyan távolságtartó lett,kiderült,hogy összejött egy lánnyal. De miközbe vele van engem néz mindig,kb egy hete nem találkozik a lánnyal, kerülik egymást,de még mindig együtt vannak,nem szakítottak.És a pasi megint nem kezd kerülni,hanem ott van mellettem és a barátnöim mellett. 15L Ő17F
2011. júl. 31. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

parkban

megtetszett

pasi

egyfolytában

miközben

barátnőim

(és nem árt még néhány vessző is... )

2011. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 FarY válasza:
Valószínű, hogy igen, bejössz neki, bár nem tudom, egyébként mennyire ismeritek egymást. Nem tudom, nem-e több irányba nézelődik és amelyik a "tutibb" és több remény fűzhető hozzá, ahhoz húz inkább. Ha ilyen a barátnőjével, hogy inkább eltávolodik tőle és más irányba kacsingat, akkor nem eshet meg ez akkor is, ha valaki mással járna? Szerintem megeshet, hogy lyukra játszik.
2011. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
vegyél neki kabátot!
2011. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet szemtengely ferdülése van...
2011. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gyíííháááá ***** válasza:
vagy csak annyira extrém kinézeted van, hogy még mindig nem tudja felfogni, hogy mit látXDD
2011. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!