Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek őszintén mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek őszintén mit akarhat tőlem egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Ő idősebb nálam pár évvel,pesti és nagyon helyes srác.Jó egyetemre jár egy csomó nyelvet beszél,okos,értelmes,vicces,remek a humora,pénzes, minden buliba ott van,egy csomó jó csaj veszi körül.Minden lányt megkaphat akit csak akar.

Én meg vidéki,teljesen az ellentéte csöndes és nyugis vagyok,nem olyan közvetlen,mint ő,inkább magamban elmélkedős.Bár kinézetre szépnek tartanak,jó egyetemre se járok(per pill csak felsőfokú szakképzésre ),egyáltalán nem olyan érdekes az életem,mint neki és azoknak a lányoknak akik körülzsongják. (gyönyörü,bulizós,pénzes egyetemista csajok)

Mégis kb. 2 éve fut utánam,hiába utasitom állandóan vissza,állandóan füzi az agyam.Még régen egy rövid ideig együtt voltunk,de nem volt köztünk semmi komoly,aztán én szakitottam.

Létezik,hogy akarhat tőlem valamit,vagy csak le akar fektetni ? Szerintetek?


2011. jan. 24. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát..ha már kb 2 éve fut utánnad,nem valószínű hogy csak szexet akarna...de ez nem esik le neked?...
2011. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azt akar, de ki tudja, próba cseresznye, majd kiderül.
2011. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. lehet csak le akar fektetni 70%

2. te 1 hülyee p*csa vagy ha komoly szándékai voltak + tetszett is de mégis elhalytottad 30%

2011. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok p.csa azért nem jöttem vele össze,mert felszinesnek tartom...

És nem kell sajnálni,közbe volt neki épp elég barátnője meg éjszakás kalandja volt/van,csak épp közbe nekem is füzi a fejem...

2011. jan. 24. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mért utasítod vissza?? Nemszereted?? Mert ez 1 nagyon hülye kérdés már bocs:S Ha szereted akkor gó, ha nem mond meg neki, h ásztálá visztáá! Nemtudok jobbat modnani....
2011. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!