Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hordozhatnak nemi betegsegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hordozhatnak nemi betegsegek olyan emberek akiknek meg soha nem volt sexualis kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
En es a baratom nemreg fekudtunk le egymassal.O volt nekem az elso, es en is neki. Megis.. lett valami bajom. Felek nehogy HPV virusos fertozes legyen mert nem vagyok beoltva mehnyakrak ellen. Ugy tudtam ha meg nem volt senki az eleteben nem hordozhat efele betegseget,vajon megis? Nagyon felek es banom, hogy nem oltattam be magam a szeretkezes elott. Lehetseges, hogy tenyleg tolle kaptam el valamit? (neki is van valami elvaltozas a nemiszerven de azt hittem az csak szepseghiba)
2011. máj. 16. 00:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétele a betegségeknek a szex. Szal go doki!
2011. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan betegség amihez nem kell szexuális együttlét. Ha ég, viszket, fáj, fura a szaga vagy máshogy néz ki,mint ahogy szokott, akkor menj el az orvoshoz.
2011. máj. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mindenkepp elmegyek orvoshoz. De megkerdem pontosabban: Van olyan HPV virus amit nem csak nemi uton lehet elkapni?
2011. máj. 16. 00:14
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal HPV fertőzés elég gyakran ha nem is mindig, de tünetmentes, de engem is érdekelne, hogy szűznek lehet-e HPVja.

Én azt hallottam, hogy nemi életet nem élőknek P1 szokott lenni a lelete, de most nem tudom, hogy ez hogy változik ha nemi életet élnek egy másik szűzzel :/

2011. máj. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan milyen tüneteid vannak?

És a barátodnak mik azok a szépséghibák?

Neked is olyanok lettek mint neki?

2011. máj. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Pontosan milyen tüneteid vannak?

És a barátodnak mik azok a szépséghibák?

Neked is olyanok lettek mint neki? A baratomnak kicsi hogyagocskak vannak a himvesszo makkja peremen (Utannaneztem a neten, talaltam is rolla kepet [link] EZZEL A SZOVEGGEL:A vírusos eredetű papillomatosist nem tartjuk rosszindulatúnak, mint az előbbi betegséget, egyszerűen "kozmetikai hiba" a sok, apró növedék a makk peremén fiúkon, férfiakon. Igazán nem is lehet vele mit kezdeni, mert még többszörös leégetés után is visszanőnek a kis papulák, akár az ujjlenyomat barázdái. A kezelés kellemetlensége nem áll arányban a tünetek ma ismert ártatlanságával. )Nekem is hasonlo holyagocskak lettek a kicsi szemerem ajkaimra. Nagyon viszket,csip a vizeletem es meg faj bele. Fennebb amit bemasoltam irja, hogy azt egy virus okozza:Papillomatosis es ez egy fajta viruscsalad a HPV fertozesekbol.

2011. máj. 16. 08:17
 7/17 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok. Edesanyam nem tudja hogy volt mar szexualis kapcsolatom. Megyunk hamarosan az orvoshoz vizsgaljanak meg. Felek elmondani neki, hogy lehet a baratomtol kaptam el. Nem is merek neki kitalalni egy szot sem a temarol. Ha tenyleg HPV okozta fertozesem van es nem vagyok beoltva nagy veszelyben lehet az egeszsegem.
2011. máj. 16. 08:25
 8/17 A kérdező kommentje:
Megy egy furcsasag: Novemberben jottunk ossze, kb ra 2 honapra fekudtunk le es vedekeztunk. Utanna kb 1 honapig csak ugy mertunk szeretkezni. Aztan gondoltunk arra probaljuk ki anelkul is Februarban(nem egyszer tortent meg es meghozza 3 honapja. Nem ertem akkor hogyhogy csak most utottem ki? Legutolso alkalom mikor egyutt voltunk majus 1en volt s 2 napja vettem eszre a tuneteket... furcsa
2011. máj. 16. 08:47
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A kukin sok férfinak vannak ilyen papilobizgentyűk, nekem is, de az nem fertőző és teljesen normális!

A puncidon hogy mit kaptál el, majd a doki megmondja, de ne aggódj, biztos nem nagy a baj!

Nem voltál esetleg strandon, ott is elkaphattál valamit!

A barátodat is vizsgáltassátok meg szerintem!

Még egy dolog: esetleges fertőzéseknek szokott lenni bizonyos lappangási ideje, így lehet csak azért jött most ki!

A barátod hűséges egyébként, vagy nem volt korábban problémája?

28F

2011. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtat. Szoval az tenyleg csak szepseghiba? Nem voltam strandon :D. Hat igen tenyleg bizonyos fertozeseknek kell ido meg felszinre jonnek. 100% ban megbiztok a baratomban, huseges hozzam. Beszeltem vele tegnap a kellemetlensegemrol, teljesen kiborult mivel neki sosem volt semmilyen problemaja, panasza.
2011. máj. 16. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!