Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem kell tenniük semmit, hogy legyen kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Csak kivárják amíg a férfiak udvarolnak nekik és aki a legjobban tetszik nekik azzal jönnek össze, a többit meg jól kihasználják és hitegetik.Még is folyton elégedetlenek, hogy nem egy filmsztár kezdeményezett náluk, hogy élhetnek ilyen álomvilágban?
2011. jún. 30. 19:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%

Ez a rendszer, ez van. A férfiaknak 30 körül jön el a mesés világ, amikor már a nők kapkodnak értük. Valamit valamiért.


24/F

2011. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 napietus ***** válasza:
27%
ez ilyen ez a világ :) nem tetszik, nem kell csajozni.
2011. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan már.. Eléggé elvagy tévedve...


Semmit se tenni az egyéjszakás barmoknál kell, de az nem kapcsolat, csak szexet akarnak. Igazi kapcsolatnál mindkét félnek lépni kell.

2011. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Hejj de el vagy te tájolva. Több, mint egy évig voltam szingli, azalatt egy darab se srác környékezett meg, azt hittem azért, mert ronda vagyok. Igazán meglepődtem, mikor barátkozási szándékból összeismerkedtem a veszettül jóképű pasikkal és pironkodva bevallották mennyire tetszek, meg minden, de nem mertek kezdeményezni... NA EZ MOST MIIIII akkor?

Szánalmasak a férfiak komolyan, ha tetszik valaki menjél oda és udvarolj, MERT EZ A PASIK DOLGA, nehogy már a nők dolga legyen az is, hogy felszedjék őket... És a kérdésedre a válasz, nem, a nőknek sem olyan rohadt könnyű a pasizás, még úgyse, ha szépek, mert ilyen töketlenekkel van tele a világ.

20L

2011. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 napietus ***** válasza:
30%
első, az a nő, aki egy pasi után fut, az nem nő. csak egy nőnemű lény. egy nőben van tartás...
2011. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

19:14


Kiscsillag, nincs a képedre írva hogy szingli vagy, ha jól nézel ki akkor gondolhatták azt, hogy foglalt vagy.

2011. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, értem sohasem kapkodtak.
2011. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Viszont a pasik annyit próbálkoznak amennyit akarnak, tehát a nagy számok törvénye alapján egy ronda pasi, ha elég kitartó, simán szerez barátnőt. Egy csaj viszont nem tud ismerkedni, így ha ronda örök életére egyedül marad.
2011. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
21%
A nő meg cserébe főz-mos-takarít mint a kisangyal. Valamit valamiért. Ja nem bocs, azt nem csinálják, mert csak a számukra előnyös tradíciókat tartják meg!
2011. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyen puhap*csű rinyáló kisfiúk miatt mint te nem jön össze egy csomó kapcsolat. nem kéne beszarni, hogy nemet mondunk. őrizzétek meg a tartásotokat (feltéve ha van olyan?!)és lépjetek tovább.

és, hogy a kérdésedre is válaszoljak, azért mert ezt így illik, és ne hidd azt, hogy mi szart se csinálunk....

2011. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!