Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is csinálja ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is csinálja ezt a legjobb barátja/barátnője?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel megbeszéltük,hogy sose fogunk fiúk miatt összeveszni.De ha jól számolom,már ötödik alkalommal csinálja meg azt,hogy egy sráccal való szakításom után kb. 1-2 hónappal ráhajt az illetőre (eddig egyszer fordult elő,hogy össze is jöttek).Ez nekem egy kicsit fáj,hogy tuladjonképpen akkor végig rá vágyik,amíg együtt vagyunk? :/ Érdektelen a sráccal egészen addig,amíg én össze nem jövök vele.Aztán hirtelen elkezdi érdekelni.Mit kellene csinálnom?Mással is van ilyen?
2011. aug. 2. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem még nem fordult elő :)
2011. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen nem a barátnőd!

Amúgy meg én sosem jönnék össze a volt csajom legjobb barátnőjével!

17/F

2011. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
velem se fordult elö,de egy ilyennek hogy vagy képes még szobaállni?!
2011. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tényleg nem akarok fiúk miatt veszekedni vele :) csak...most már kezd betelni eléggé a pohár.
2011. aug. 2. 00:09
 5/7 anonim ***** válasza:
de hát neked van igazad.ő egy büdös gerinctelen... hogy vagy képes szobaállni vele?!
2011. aug. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt :( De nekem kicsit roszabb.. Ha tetszett 1 fiú és meg mondtam neki, akk mindjárt ráhajtott.. De barátőnek meg nagyon szeretem! Már azt csinálom, hogy nem osztom meg vele a pasi dolgaimat.. Te sem oszd meg vele.. Két lépés távolság mindíg kell!
2011. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van is egy olyan hogy a tulerős kötelék könnyen elszakadhat szval osztom az előzőt két lépés távolság kell nekem csakazok maradtak meg még átlből barátok akikkel nem voltam annyiranagy barát ésérdekes hogy ők viszont mostse vesztek el szval igaz hogy a tul erős kötelék könnyen elszakademiatt két lépés távolság mindig KELL!
2011. aug. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!