Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek ha a pasitok nyalja, puszilgatja, finoman harapdálja a lábacskáitokat, vagy szopogatja a lábujjaitokat? Engem komolyan, néha jobban izgat egy szép női láb, mint bármelyik más testrészük. :$

Figyelt kérdés

2011. aug. 2. 08:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
36%
Utálom a lábfetisisztákat. Ne vessetek meg ezért, hisz ennek az utálatnak és enyhe undornak ugyanúgy valami meghatározhatatlan (de létező) pszichés oka van, mint a lábfétisnek. Úgyhogy NEM, nem szeretném, előbb rúgnám fejbe, ha megpróbálná.
2013. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
47%

Fiu vagyok :D, .. Én is kipróbálnám már egy lánynak nyaldosni a lábait, volt már részesülésem benne de az túl publikus volt, szoval nem tudtam szinte semmit se csinalni, párszor megpusziltam a lábait, még osztályterembe voltunk az egyik osztalytarsnommel szunetbe, a ballagas elott 1-2 nappal, csak ott volt meg par osztalytarsam, szoval mosdoba folytattuk, de ott is feltunk hogy ránk nyitnak... kimondottan nagyon szeretem a nöi lábakat


-Lányok, 1-2 sexy képel a labaitokrol megdobnátok kerlek szépen. csak képet kérek még :D

2013. aug. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
3%
Ha esetleg kedvesek es nem féltek megmutatni szép kis lábaitokat, akkor szivesen várok privát uzeneteket, skype cimmel ha gondoljátok...
2013. aug. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

Ez ilyen behodolos fetis, h szereted a länyok läbät?Olyan mintha le akarnäd magad kicsinyiteni, alulrol nezni a partnered, akinek csak a labat nyalhatod, ez valami lyesmi?

Probaltal mar mas dominas fetiseket is?Szerintem egy ilyen igazi kupiban tuti megteszik a csajok, lttam mar kepeket ilyen helyekröl, ahol van valami perverz szek vagy nemtom ostor v ilyenek ott tuti, am van olyan prosti, aki szex helyett nem a läbazästvälasztanä, ha en lennek a helyeben szet rhögnem magam közben.hehe

2014. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
21%
Gyerekkorból ered. Fiatalkorodban imádtam a sajtos chipset, ezért vonz a lábszag.
2014. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
66%
Amikor jársz a barátnőddel és imádod, alig várod, hogy vele lehess, akkor teljesen természetes, hogy a lábát is megpuszilgatod. Minden nő szereti, amikor tv nézés közben az öledbe teszi a lábát, hogy maszirozd meg. Valójában ha hozzá érsz, az már jól esik neki, ha meg puszilgatod is, az meg jár hozzá.Valójában a gátlásait könnyebben vetkőzi le és az ágyban is sokkal jobb lesz ezután. Szóval nincs ezen mit magyarázni.
2015. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
Nekem isvan egy ilyen fétise. Harapdálni nem is szoktam ,de gyengéddség hive vagyok. Max nyalogatnám vagy szopogatnám. A képekre nem indulok be de a nyalástol már igen 18/F
2017. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
Valaki ír?
2018. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2020. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
15%

Biztos nem lenne több randi.

Számomra gusztustalan.

2020. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!