Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a helyzet, hogy jön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet, hogy jön a nyár, és a csajok "lazábban "öltözködnek, és én eléggé megbámulok majdnem mindenkit. Mi van velem? Más is van így, nem csak én?

Figyelt kérdés

:$.De már próbáltam "nem megbámulni" őket, de nem ment.(amúgy egyáltalán nem feltűnően szoktam, észre se szokták venni).Ez normális?

jah és még valami.:A lányok is ugyanúgy "megbámulják" a fiúkat?

16/F


2009. ápr. 8. 15:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

Ez természetes:)De hidd el,ezt a lányok észreveszik:D

Múltkor mentem az utcán, egy srác épp ölelgette meg úgy tűnt vigasztalgatja bnőjét, de a csaj válla fölött meg sutyiban engem stírölt(bár csak a szeme sarkából):D loool:D


(ez kicsit beképzelten hatott, bocsi)


Am én ilyenkor ugyanolyan mértékben nézem meg a pasiakt, mint télen. A csajokat inkább:D, pedig totál hetero vagyok.

20/L

2009. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
:D Hát köszönöm a válaszokat, amúgy néha nekem is van valami "hiányérzetem":S
2009. ápr. 8. 17:34
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj. A nők is megnézik a jópofa, helyes srácokat.. : ) Vagyis én igen.. : D

Ez így természetes.. Egy ideig élvezik is a nők, hogy megnézik őket. Ez tudat alatt jön, hogy akkor valószínűleg csinosak, és kívánni valóak. De egy idő után terhes.. ( nekem legalábbis biztos.)

2009. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális, még jó hogy megnézed a szép lányokat. Pl én is épp ma állok a buszmegben és hát pont szembejött velem 2 orbitális mell na hát még jó ,hogy 2 ször is visszafordultam megnézni jól láttam e amit láttam:)
2009. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megnézem a pasikat, akit "csak úgy" megnézek, az nem veszi észre, de aki komolyan bejön azt azért rendesen végigmérem:) A lányokat meg úgy alapból megnézem, persze semmi ferde hajlam, sztem ez alapból benne van a lányokban. Hogy néz ki, jobb-e mint te, kb ezek.
2009. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
ne csináld mert rákot okoz :)
2009. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!