Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak "különféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak "különféle utalások" olyas valakivel kapcsolatban, aki tetszik nekünk? Pl. Az illető aki neked tetszik az Ő keresztneve sokszor felbukkan különféle helyzetekben.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem csak beképzeled,mert szerelmes vagy. Fiatalkoromban én is voltam így.
2009. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig egészen túl vagyok valakin és mégis vannak.
2009. ápr. 8. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Már most, 15 éves fejjel rájöttem, hogyha látom valahol a szerelmem keresztnevét, vagy vezetéknevét valahol, vagy valamilyen ráutaló dolgot, akkor annak semmi köze a véletlenhez. Az nem egy jel, bár sokan szeretik annak hinnik, köztük én is :)

Egyszerűen csak ha a szerelmünkkel kapcsolatos dolgot látunk, arra jobban felfigyelünk, mint másra. Ha nem lennénk belé szerelmesek, akkor elsiklanánk mellette.

F/15

2009. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg korábban is sokszor felbukkant ez a név, csak akkor elsiklottál fölötte, mert nem volt rá "kihegyezve" a figyelmed... Egyébként ha vkire/vmire összpontosítasz, akkor a Vonzás törvénye értelmében egyre több, vele kapcsolatos dolgot vonzol magadhoz - de ezek 99%-a nem Jel, csupán az ember szereti őket annak értelmezni.
2009. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van.. Ezen én is gondolkoztam, de nem csak a neve tűnik fel, hanem sok-sok egyértelműen őt szimbolizáló dolog is.
2009. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenekre jobban felfigyelsz. Tegyük fel, aki tetszik neked, Gabi (azért Gabi, mert az lehet Gabriella is meg Gábor is, és nem kell kétszer leírni).

Ha látsz egy reklámot, amiben Gabi a főszereplő, persze h jobban észreveszed, és rögtön az a vki jut eszedbe róla. Ha Timinek vagy Mikinek hívnák, szinte nem is hallanád.

Ha mész az utcán, és érzel egy illatot, ami a másik ember illata, nem ő jut eszedbe rögtön? De ha egy másik parfümöt érzel, arra miért figyelnél?

Így is szinte csak ő jár az eszedben, egyértelmű, h mindent, ami rá emlékeztet, vele kapcsolatos, jobban megjegyzel.

Ebben nincs semmi különös. Kicsit olyan, mint az a hülye mondás, h "miért veszik föl mindig, ha téves kapcsolás?" - lehet, h nem veszik föl, de ha nem veszik föl, honnan tudnád, h téves volt?

2009. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!