Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Mindenki szerint csinos vagyok, és nem vagyok annyira csúnya sem,nyitott vagyok mindenre, mégsem kellek senkinek..
2009. ápr. 8. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, habár az átlag fölött érzem magam. 25/F
2009. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szeretnél egy kapcsolatot. Én ha akartam akkor sosem jött össze, ne akard annyira , lazulj és majd egyszer váratlanul szembejön valaki..... Kitartás és szurkolok. :) 27/L.
2009. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalábbis jelen pillanatban. De biztos megérkezik majd az, akivel boldog lehetsz, csak add meg neki rá a lehetőséget! :)
2009. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez vigasztal: ugyanígy vagyok vele én is. :( Sokan nem értik, hogyan lehetséges az, hogy nincs senkim, és még soha nem is volt. Csinos vagyok, szép az arcom (ezt nem beképzeltségből mondom), jó a humorom - ééééés, mégsem. Tényleg az lehet a háttérben, hogy mindketten görcsössé váltunk. Amikor volt néhány olyan hetem, hogy komoly elfoglaltságok miatt nem agyaltam ezen a témán, egyből érdeklődtek irántam néhányan. Csak sajnos nem a "megfelelő" férfiak.

A kulcs tényleg a lazaságban és az egészséges önbizalomban rejlik. Emellett nevess sokat és mosolyogj, a vidám emberek vonzók! :)

2009. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Van kép rólad neten?
2009. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már ilyet a környezetemben is. A nő kedves, csinos stb. , de van egy olyan kisugárzása, ami egy falat von köré. És ezt több barátom is megerősítette. A metakommunikációjában lehet valami, amit úgy értelmez a férfiagy, hogy a barátkozás, a beszélgetés után ne menjen tovább. Le kellene ülni egy igazi férfi baráttal, aki nem lehet érintett a kérdésben, hogy mondja el az őszinte véleményét. Ez egy nagyon érzékeny téma és maximális bizalom és diszkréció szükséges hozzá. Csak akkor próbáld ki ha lelkileg felkészültél arra, hogy néhány kellemetlen dolgot hallj.
2009. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!