Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha egy férfi izzadós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha egy férfi izzadós?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hájas, de ennek ellenére már ha egy picit melegem van dől rólam a víz, és ez sajnos meg is látszik a pólómon.
2011. aug. 2. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
ne vegyél fel szürke pólót
2011. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dezodor, és próbálj meg olyan pólókat venni, amiken nem látszik! Én nő vagyok, és mégis izzadok, és meglátszik... :(
2011. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is izzadós vagyok, és sosem fázom. Sajna ez van, dezodor, ha lehet több tusolás, lengébb ruházat, stb.

Gáz, vagy nem gáz nem tudsz ellene tenni.

Amikor mások megfagynak, én akkor érzem jól magam. A melegben haldoklom. :/ Gondolom ez is egy adottság.

2011. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Válts dezodort, és hordj sötét, főleg fekete pólót.
2011. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van sajna! kicsit mozgok, kimegyek 30 fokra mondjuk és csinálok valamit, folyik rólam a víz. Szobahőmérsékleten lazán elvagyok félmeztelen, ilyenkor anyum mindig rámszól h öltözzek fel, pedig egyáltalán nem fázok... sok mindent én se tudok ellene. Ja és én se vagyok hájas... 17/F
2011. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Az már az lenne, ha elhanyagolnád magad, nem tisztálkodnál rendszeresen. De ha figyelsz rá, használsz dezodort, (rendszeresen fürdesz!) nincs benne semmi szégyellni való! Sőt, szerintem van benne valami szexi is, ha a pasi izzadt...
2011. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!