Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik, ha egy lánynak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik, ha egy lánynak van egy kis pocija. Néha az is, ha egy kicsit nagyobb. Szerintetek ez gáz? KÉP

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]


2011. aug. 2. 21:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%

a második képen te vagy?mikor jön a baba?:D

az első szerintem is jó,legalábbis néhány lánynak pont ez áll jól,ha van egy kis pocakjuk,de én pl gyűlölöm a hasamat,de akármit csinálok,sose lesz lapos :(

13L

2011. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
57%
Dieta meg mozgas :P henyelesel nem is lesz lapos es formas. Dieta alatt nem koplalast ertek, atol csak izom megy le. Olvass utanna etrendeknek a www.bbtv.hu -n :P
2011. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem terhes egy nő, és ekkora pocija van, az isteni! Ez GYÖNYÖRŰŰŰŰ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
ne haragudj de már az első képen azt hittem terhes vagy,az első képen akkora a hasad mint nekem 31 hetes terhesen a 2. meg akkora mint 39 hetes terhesen,csak annyi hogy feszesebb volt,nem baj ha van pici has de sztem dolgozd meg a hasad mert pár év múlva lógni fog és nem szeretika férfiak a nagyon hájas nőket
2011. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 volcac válasza:
Szia szerintem nem gáz ha egy lánynak van egy kis pocija de nekem ez már túl sok.
2011. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
"egy kis pocija"??? ez már gyomor...de ha neked tetszik, akkor ne foglalkozz mások véleményével!!!
2011. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A barátom is pont így van, hormonkezelés miatt elkezdtem hízni, előtte jó alakom volt de ő meg mindig beszólt. Most szeretnék visszafogyni valamennyire, de egyszerűen nem hagyja, folyton extraszalonnás kajákat gyárt nekem és ha belakok majd 3 hónapos terhesnek nézek ki akkor jön, hogy mindig ilyennek kellene lenned, meg a 80 kilós barátnőmnek milyen jó alakja van, legyek én is olyan. Hát kösz, nem...
2011. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana kicsit leadni ebből, terhesnek fognak nézni
2011. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

22:07 válasz

jó a nöcike de nagy cickoja gondolom szilikon igy az elrontja .

2011. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha várandós mint te akkor nem gáz
2011. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!