Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy zaklató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy zaklató vén kujonnal?

Figyelt kérdés
Pár hete történt, egyedül voltam itthon és a szomszéd idős bácsi átjött, hogy beszélgessünk kicsit. Mivel mindig is szoktunk még nem tünt ijesztőnek a dolog. Már fél órája beszéltünk mikor elém vágott egy 10 ezrest a pénztárcájából és azt mondta több is lenne ha szájon csókolhatna. Megállt bennem a vér. Ő erre felkelt és a kis teszegetőjét elém tette és így nem bírtam felállni a székből. Nagy nehezen sikerült elzavarnom de a lelekemre kötötte kettőnk között maradjon. Azóta állandó jelleggel kukkol és mihelyst látja hogy szüleim elmentek, áttotyog és bejön csak úgy a lakásba. Már zárom a kaput de ez sem tartja vissza mert folyamatosan nyomja a csengőt :S
2011. aug. 2. 23:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
áram a csengőbe tényleg jó ötlet :D
2011. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont tényleg a szülőknek kell szólni. Mégpedig minél hamarabb. Ha nem teszed, neked lesz rosszabb.
2011. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Fenyegesd, hogy még egy ilyen, és mindenkinek elhíreszteled, mennyire perverz. Lehet, hogy ennyi is elég lesz.
2011. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondj el mindent a szüleidnek,és ha ne adj isten,a perverz vén ütni való kéjenc megint áttévedne hozzád,akkor nem ártana valahogy hangfelvételt készítened a beszélgetéseitekről,mert így le se tudná tagadni,hogy mit akart veled művelni. Istenem,de jó lenne ha az ilyen mocskokat büntetlenül ellehetne intézni,nem az lenne,hogy önbíráskodás miatt letartóztatnának:(
2011. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a szüleidnek,ne érezd kellemetlennek előttük.

Vagy nekem is szólhatsz.

2011. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem megéri. Kérsz tőle mondjuk 20000 Ft-ot alkalmanként, az öreg biztos úgyse bírja sokáig.
2011. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp szólj apukádnak! ő majd intézkedni fog, beszélni a pasassal, ha nem használ->rendőrség
2011. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Legközelebb vedd el a pénzt és verd meg a "teszegtőjével". Ha meg a pénzét követeli TAGADD, bizonyítsa ő ha tudja :D
2011. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!