Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Telefonos zaklató!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beetlejuice kérdése:

Mit tegyek? Telefonos zaklató!

Figyelt kérdés
Volt 1 srác, 2-szer randiztam vele, nem volt vmi szimpatikus, és a 2. randi után, nem is beszéltük meg, hogy találkoznánk még, gondoltam ő se akar több randit, de aztán 3 hétre rá, hogy egyáltalán nem keresett, egyik nap hirtelen felhív, nem értettem miért hív, nem akartam vele beszélni, ezért kinyomtam, de ezután egyfolytában elkezdett hívogatni, ez már majdnem 1 hete így megy, hogy mindennap vagy 10-szer felhív, én meg már nem merem felvenni a telefont ezek után...volt hogy hajnali 1-kor hívott, hogyan állíthatnám le???
2010. szept. 15. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
vedd fel a telefont és rakd le valahova. amint rájön, hogy így csak megy a pénz mert te nem beszélsz hozzé, sőt nem is hallod, akkor abbahagyja.
2010. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem szórakozik a hülyegyerek.. nincs jobb dolga.. tiltsd le vagy cserélj számot ha nem akarsz vele beszélni
2010. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Ha 1 hónap után nem hagyja abba, akkor kártya csere és örülj neki, hogy csak a mobilodon hív. ;)
2010. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem minden képpen vedd fel a telefont,mert ah nem,akkor soha nem fogja abbahagyni..
2010. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bár előtte nem ártana azért megkérdezni, hogy miért keres. :D
2010. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja ja, hagy dumálgasson a semminek jópénzért. Majd elunja. (Meg ugye ha mellérakod addig sem csörög)
2010. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, nem akarok a gonosz nagytestvér lenni, de eddig csak lekerülő, defenzív válaszok voltak. ezekkel sokra nem mész. a legtisztább, ha erőt veszel magadon, egyszer felveszed, megmondod mi van, és ha utána is folytatja, akkor tényleg vagy számcsere, vagy felkeresed a testesebb barátaid, hogy rakják helyre a srácot.

ui: A második opciót, ha pesti vagy, megbeszélhetjük.,

2010. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Vedd fel, de ne szólj bele. Illetve a telefonokon van olyan funkció, hogy tiltott számok , nah oda írd be a számát, és akkor le is van már tiltva az a szám.
2010. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vedd fel és mond meg neki ..-Ide figyelj te kis sz@r rágó ,ha még egyszer zaklatsz széjel b@szom azt az értetlen szádat...Undorodok töled szal felejts ...((Ugye nem is olyan nehéz)):O
2010. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Én is gondoltma rá, hogy felkéne vennem, csak az a gond, hogy nem merem, biztos vmi szitok áradatot küldene rám, és azt meg nem akarom meghallgatni, meg tényleg nem értem miért kezdett el hívogatni, csak két rövid randi volt, nem történt semmi, és 3 hétre rá 1-szer csak eszébe jut, hogy felhív....szerintem csak szórakozik.
2010. szept. 15. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!