Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok a véleményetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok a véleményetekre lennék kíváncsi! Ebben a helyzetben ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A barátom vett 1 akt naptárt és folyton azt bámulja, ami engem nagyon idegesít!!! Fogdossa a mellem közbe azt a r****ot bámulja és még neki áll feljebb ha megsértődök. Ti ezt engednétek a párotoknak vagy csak én reagálom túl a dolgot? (mármint hogy akt naptárt tesz ki a falra)
2009. ápr. 9. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az még nem lenne baj nálam, hogy olyan naptárja van... De nehogymár azt nézegesse, amikor engem tapiz...! :O Ezt nem engedném.
2009. ápr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és tökre szarul esik :(
2009. ápr. 9. 00:17
 3/11 A kérdező kommentje:
meg a másik, hogy engem nézegessen ne holmi szakadt q***kat...
2009. ápr. 9. 00:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En sem engednem, hogy mellettem holmi nociket szemezgessem, serto!
2009. ápr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
84%

Én sem engedném, hogy miközben tapiz a naptárt bámulja.

Egy kis ötlet, ha van jó bnőd akiben megbízol maximálisan, és van digitális fényképezőgépe, kérd meg hogy csináljon rólad néhány intimebb fényképet. A Media Martkban ki tudod nyomtatni és ott nem látja senki hogy milyen képek, már csak naptár alap kell ami sztem a neten bárhol van. Ráragasztod a képeket a lapra és máris te leszel a nyerő :-)

Ha nincs naptár alapod akkor lehet hogy tudok küldeni...

2009. ápr. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Én pasi vagyok, de ez még nekem se tetszik. ;) Hagy ott! Nem érdemel meg téged! Nem becsül, nem szeret és nem törődik a TE érzéseiddel. Egy önző ember, messze kerüld el!
2009. ápr. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Én a te helyedben megmondanám neki h vagy te vagy a naptár.Lehet választani! És ha a naptárt választja akkor egy nagy bunkó. Sry :S
2009. ápr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én akkora taslit le kevernék neki...!Még ilyet!

Jó bunkó!

2009. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Azért ne dramatizáljuk túl, hogy ezért hagyja ott. Én fiú vagyok, nem raknék ki ilyen naptárt, de ha kiraknám, akkor sem bámulnám, miközben a barátnőmet fogdosom. Én spec még másra gondolni sem szoktam olyankor, nem hogy nézni...

De azért az ember kommunikatív lény, és igen illene magától tudnia, hogy ez tahóság (már bocs), de ha nem tudja, akkor nem tudja. Ha pedig csak megsértődsz és nem értelmesen közlöd vele, hogy ez miért baj, nem is fogja...

Amúgy az egyik előző hozzászóló naptáras megoldása az nagyon jó!! Nekem nagyon tetszene ilyen a bnőmről :) Na azt bámulnám egész nap :D

2009. ápr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Nahááát!Hajítanám kifelé a naptárjával együtt!
2009. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!