Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdeményeztem! Fiúk! Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményeztem! Fiúk! Ezt hogy gondolnátok?

Figyelt kérdés

Ráírtam az egyik fiúra aki nekem bejött de anyni is volt nem tettem az " ügy érdekébe" többet mert ha valaki akar valamit majd lép ő. Na ez a fiúcska kérdezősködött olyat az egyik barátomtól hogy nekem ki jön be, kit nzétem ki magamnak..Na ezt a barátom mondta h ő nem kérdezgetne ilyet egy csajsziról ha nem lenne vele célja.:) Sok noszogatás után ráírtam h szija miujság, majd kerek perec memgondtam neki h barátom mondta etctetc, te jössz be, és h lehet én értettem félre de én nem szoktam csak ugy érdeklődni valaki iránt. Nagyon meglepődött, de a beszélgetés alatt végig bébizett, de arany vagyok,Candy meg ezek.. Megkérdezte h milyne céllal? Erre válaszoltam neki hogy ismerkedősdi.. később elment mondta h kimegy, mondta hogy holnap találkozunk vagy beszélünk msnen, a köszönése pedig "csók bébi:)" volt..


Bocsánat hogy egy egész regényt írtam, nem szoktam egyáltalán kezdeményezni fiúknál, többször észrevettem már h Ő nézett de a kérdései után gondolom ráírok..

21 éves lesz az illető. Ti ebből mit tudtok levonni? Mire számítsak?


2011. aug. 3. 23:09
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsánat a kissé értelmetlen megfogalmazásért, de most nagyon sok minden van a fejemben..
2011. aug. 3. 23:13
 2/10 anonim ***** válasza:

Össze fogtok jönni.

Ebben a korban még elmegy,hogy te kezdeményeztél, gondolom fiatalabb vagy nála.

Viszont én felnőtt nőként nem állnék le olyannal, aki tőlem nem mer kérdezni, csak a barátaimtól.

2011. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ő igen, én is az a fajta vagyok hogy ha akar valamit akkor kérdezze meg tőlem.. meg ugy vallom hogy akár nagyot változott a világ akár nem, akkori s csak pasi dolga legyen már a beszélgetés megkezdése:) A pasit se ugy ismerem ( nem ismerem teljesen, csak jobban megszeretném ismerni és jó esetben összejönni) hogy nem lenne elég tökös ehhez..
2011. aug. 3. 23:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a srác egy lúzer,ha nem mer odamenni egy lányhoz aki tetszik neki.

Meg azok a gagyi becézések "csók bébi" szerintem nyálas.

Neked egy igazi férfi kell nem egy éretlen kisgyerek.

22F

2011. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Cáfolnám hogy sok minden van a fejedben.



Elég nyilvánvaló a dolog.

2011. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

őő nem, aranyosan hatott abban a szövegben amit írt, nem ez a béna " hé cica van gazdád"-os duma..:)

de köszönöm a válaszokat!:) kicsit már megnyugodtam meg ha kosarat is kapok akkor se vesztettem tul sokat mert nem összejönni skartam vele hanem csak ismerkedni.. :D ha meg kosarat ad akkor meg ne hülytísen h utcán feltűnően néz,kérdezget felőlem..:P

2011. aug. 3. 23:25
 7/10 A kérdező kommentje:

nyilvánvaló? ergo?

(a megjegyzésedet nem veszem figyelembe!)

2011. aug. 3. 23:26
 8/10 anonim ***** válasza:
amikor egy fiú a kapcsolatodról kérdez,és nyomul rád elég valószínű hogy nem akar tőled semmit csak pullovert akar kötni és információt gyűjt a mintázathoz.
2011. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hát nem egészen kapcsoaltomról, csak ki jön be.. ez eddig nekem is nyilvánvaló volt h nem sakkozni yzseretne:D de ott bizonytalanított el mikor erre kitértem azt mondta szimplán megkérdezte..

az a szimplán szó nagyon nem tetszik nekem:)

2011. aug. 3. 23:54
 10/10 anonim ***** válasza:
mert nem mondhatja hogy " meg akarlak dugni mint az atom,azé kérdeztem" Ez egy hárító válasz,hogy ne keljen kerek perec bevallani hogy tetszel neki.
2011. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!