Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, vagy ki segítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, vagy ki segítene azzal, hogy beszélgetne velem?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz most minden, rosszba vagyok a családommal, apám utál, és nincsenek barátaim. Nem vagyok az a feladós típus, de már nem bírom emberek nélkül, olyan nélkül, akinek van hozzám egy kedves szava.
2011. aug. 4. 00:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hány éves vagy???????
2011. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Sajnos az életben sokszor akadnak nehézségek de szerintem valamilyen szinten ezek tesznek minket erőssé az élet egy hatalmas küzdő pálya sosem szabad feladni mindig érdemes egy új napra virradni hiszen sose tudhatjuk hogy mi vár ránk

pl: egy új szerelem,egy új barátság....ha gondolod dobhatsz egy e-mailt szerintem az jó ha kibeszéled a dolgokat magadból nem azt mondom hogy ettől megoldódik minden de jobb lesz.

2011. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
En szivesen beszelgetnek veled, hasonlo gondjaim vannak nekem is :) Irj privit, szerintem jol el fogunk tudni beszelgetni!
2011. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Ned Stark válasza:
Ha beszélgetni szeretnél, írj egy üzit.
2011. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. tudnátok inkább ti írni privit? Nekem az könnyebb lenne. Am hát én sem adom ám fel soha, és lehet ezek által leszek olyan társ, kait szeretni fog a lehendő barátnője, de nekema barátnő egy nagy álom lenne.
2011. aug. 5. 16:54
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is 18 éves vagyok, mondanám hogy beszélgessünk, de már annyian ajánlották, hogy már tele a padlás szóval biztosan van elég beszélgető partnered :)

Meg fog oldódni minden, azt tudom így röviden tanácsolni hogy járj el valamilyen társaságba ha lehet, a barátok sokat segíthetnek ilyenkor.

2011. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Robi992 ***** válasza:
Gyűlölt gyerekek nem félnek a világtól.
2011. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!