Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán nem vonzó a molett nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem vonzó a molett nő?

Figyelt kérdés
Egy molett nő, akinek az alakja szabályos, az arca szép és dús haja van, mellé még nőies is, miért nem kelti fel a férfiak figyelmét? (A molett alatt nem kövéret kell érteni, hanem az olyat, akin nem túl sok a felesleg.)
2011. aug. 4. 02:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
Dehogynem vonzó! Nagyon is! A férfiak többségének-köztük nekem is-, nagyon tetszenek a molett nők!
2011. aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Hány ilyen "Dagadt vagyok hogy kellenék-e" kérdést fogtok kiírni?:D
2011. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 .Daniel. ***** válasza:

Jokerstil takarodjál vissza a patkánylyukadba...

Hogy kinek mi a molett az részlet kérdés de ha a pasik nem akarnak tőled semmit akkor azt jelenti hogy mégsem vagy annyira szép.

2011. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem bejön ha a csajnak van egy kis pocija. De ha ennél többről van szó még akár az is sőt néha nagyon beindító egy molett nő, csak ezt nehezebb elképzelni ha küldenél mondjuk egy képet akkor meg lehetne mondani. Sok függ azon hogy milyen az arca, hol és mennyire duci, és hogy használja ki az adottságait pl ruhaválasztásnál. De az elég biztos tényező hogy az arcon nem szeretem ha látszik hogy duci.
2011. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
32%

08:41

A férfiak többségének a vékony nők tetszenek! Úgyhogy hülyeséget írtál.


A dagadtak rondák.

2011. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%
utolsó...te olyan sokan vagy hogy már egyből a férfiak többségét képviseled? :D még ha ekkora 6ökör vagy, akkor is milliárd pasi van a világon...honnan tudod te h kinek mi tetszik? kollektív tudatotok van vagy mi?
2011. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%

13:29 (utolsó)


Saját magaddal kerültél ellentmondásba te 6ökör. :)

Gondolkozzál már ember mielőtt marhaságot írsz! Üti egymást a két kommented:


Te írtad először:

"Dehogynem vonzó! Nagyon is! A férfiak többségének-köztük nekem is-, nagyon tetszenek a molett nők!"


Te írtad másodszor, amit összevetve a korábbi írásoddal, a saját ostobaságodba esel, mintha csak saját magadnak írtad volna:

"te olyan sokan vagy hogy már egyből a férfiak többségét képviseled? :D még ha ekkora 6ökör vagy, akkor is milliárd pasi van a világon...honnan tudod te h kinek mi tetszik? kollektív tudatotok van vagy mi?"


Amúgy meg egyértelmű, hogy a férfiak többségének a vékony nők kellenek. Ha ebben a világban élsz és kinyitod a szemed, rájössz.

2011. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

15:18: én nem azt írtam, h a férfiak többségének, köztük nekem is bejönnek a molett nők :D hanem azt,h kinek a pap, kinek a papné, és hogy nincs ilyen h a többségének ez vagy az, ,mert ez egyedi és mindenkinek más... lány vagyok, ergo nem tudom honnan szedted, h én mit írtam korábban...


én azt mondtam, tapasztaltam már mindenfélét, olyat is, aki mindenevő volt, olyat is akinek csak ez vagy csak az jött be... és a férfiak többsége mit takar? magyarországon? a világon? x korosztályban? merthogy én azt tapasztaltam, h nagyon is sokmindenkinek bejövök moletten...és még egy poén...egy vékony barátnőmmel járkálok el bulizni majdnem minden este aki egy gyönyörű csaj, tehát nem vékony, de bányarém ...mindketten szépek vagyunk, csak ő nagyon vékony én meg molett vagyok...és épp annyi pasinak jön be ő, mint én...de volt már olyan, h ő táncolt egész este egyedül, míg rám tapadtak... lehet, h egy másik bolygón élek

2011. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nembaj utolsó, nem kell szomorkodnod és bizonygatnod, hogy mennyien tapadnak rád, van akinek majd bejössz kövéren is.
2011. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

18:21


"lány vagyok, ergo nem tudom honnan szedted, h én mit írtam korábban... "


Most vagy csak azt a látszatot akarod kelteni, hogy te másvalaki vagy, mint a 08:41 -es válaszoló, vagy valóban más vagy.


Mivel mindkettőtöknél ez van: "A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.", ráadásul pont te reagáltál a 08:41-nek írt válaszomra, ezért összetéveszthető.

2011. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!